Marvel Super Hero Nedir ve Nasıl Oynanır?

Marvel Super Hero Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Bilgiler Oyun Haberleri

Bedava Marvel Super Hero Squad oyunu, Lego şirketinin geliştirdiği bir aksiyon oyunudur. Xbox, Playstation, Wii U, Microsoft Windows gibi oyun konsolu ve işletim sistemleri için uygun bir oyundur. Oyunun teması ise şöyledir: Süper kahramanları ve onlara yardımcı olmaları için bazı kötü adamları işe alan bir şirket vardır. Süper kahramanların amaçları ise dünyayı ele geçirmeye çalışan Doktor Doom ve yardımcısı Loki’nin planlarını çözmek ve onları yenmektir. Oyun dünya çapında geniş bir fan kitlesi yaratmıştır ve her yaştan insanın gözdesi olan oyunlardan biri olmuştur. Bu makalemizde sizler için en çok araştırılan konulardan olan Marvel Super Hero nedir ve nasıl oynanır konusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Marvel Super Hero nedir ve nasıl oynanır?

Bedava Marvel Super Hero Oyununun Oynanışı

Bedava Marvel Super Hero Oyununun oynanışı tahmin ettiğinizden daha basit ve pratiktir. Kolay oynanışı sayesinde her yaştan oyuncu oynayabilir ve keyifli vakit geçirebilir. Oynayan oyuncular oyunda ki 180 süper kahramanı ve onların yeteneklerini kontrol edebiliyorlar. Örneğin Örümcek Adam karakterinin örümcek güçlerini kullanabilir, Hulk karakterlerinin üstün kas gücünü kullanıp ağır ve büyük nesneleri yerinden oynatabilirsiniz. Oyunun geçtiği yer ise New York City’dir. Ayrıca Asgard’ın Lego stili de yaratılmıştır. Oyun yaratıcıları ayrıca Marvel Evreninin yaratıcısı olan Stan Lee’yi de oyuna eklemiştir. Stan Lee oyunda Peril’de bir vatandaş karakterindedir. Oyunda, New York’un yeni tarzını keşfe çıkabilirsiniz. Oyunu oynayıp gerekli süreyi tamamladıktan sonra bir süper kahraman karakteri seçmeli ve yolunuza o karakterle devam etmelisiniz. Oyunda ki yan görevler Deadpool karakteri tarafından oyuncuya anlatılmaktadır ve her hikâyenin gerçekleştiği bir bina vardır. Oyunda 15 ana görev ve 12 yan görev bulunmaktadır. Oyunda ki hemen hemen her karakter Marvel Evreninde ki görünüşlerine sadık kalınarak yaratılmıştır.

Bunada Göz At  En İyi 10 Bannerlord Modu

Bedava Marvel Super Hero Oyununun Karakterleri

Oyuna, yukarıda da bahsettiğimiz gibi süper kahramanlardan birini seçerek başlarsınız ve oyunda ki her süper kahramanın kendine has güçleri vardır. Örümcek adam duvarlara tırmanabilir ve ağ güçlerini kullanabilir. Hulk olarak üstün kas gücünüzün keyfini sürebilirsiniz. İron Man olarak güç ve dayanıklılığa sahip bir yapay zekayı yöneterek kötü adamlarla savaşabilirsiniz. Odin’in oğlu Thor olarak sihirli çekicinizi kullanabilirsiniz. Kaptan Amerika olarak dövüş konusunda ki uzmanlığınızı gösterebilirsiniz. Black Widow karakterini kullanarak ileri zekanızı ve üstün teknolojiyle bezenmiş silahlarınızı kullanabilirsiniz. Black Panther olarak güçlü ve keskin reflekslerinizi kullanabilirsiniz. Kötü karakterlerden biri olan Loki’yi seçerek ise doğa üstü güçlerini yönetebilirsiniz. Efsaneleşmiş Thanos karakterini seçerek ise sonsuzluk taşlarının güçlerinden faydalanabilirsiniz. Wolwerine olarak ise demir pençelerinizi kullanma keyfine varabilirsiniz. Daha birçok karakter ve onların üstün güçleri sayesinde kendinizi bir süper kahraman gibi hissedecek ve keyifli vakit geçireceksiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL