Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

2018 yılından bu yana Twitch platformunda yayınlar yapan ve samimi kişiliği ile izleyicilerin beğenisini kazanan Kübra Çamlıbel (Miranda) kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Burcu ne?

Güzelliği ile herkesi büyülemeyi başaran Kübra Çamlıbel, 2018 yılında Twitch yayınları yapmaya başladı. “Miranda” isimli Twitch kanalında yaptığı yayınlar sayesinde popülaritesini arttıran Kübra Çamlıbel, herkesin merak ettiği bir isim haline geldi. Peki, Kübra Çamlıbel (Miranda) kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Burcu ne?

Kübra Çamlıbel (Miranda) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

“Miranda” kullanıcı adı ile tanınan Kübra Çamlıbel, 24 Ağustos 1994 yılında dünyaya gelmiştir. 17 yaşından beri fotomodellik ile uğraşan başarılı yayıncı, güzelliği ve fiziği sayesinde fazlasıyla talep görüyor. Kübra Çamlıbel’in bunun yanı sıra, pilates eğitmenliği sertifikası da bulunuyor. Bu konu üzerine kendini geliştiren Kübra Çamlıbel, Twitch’de yayınlar yapmaya başlamadan önce kişisel antrenörlük ile ilgilenmiştir.

Kübra Çamlıbel şu anda tam zamanlı yayıncılık yapmaktadır. 2018 yılında League of Legends oynayarak yayın hayatına başlayan başarılı ve güzel yayıncı, çok kısa sürede kendini sevdirmeyi başarmıştır. Kübra Çamlıbel, yapmış olduğu Twitch yayınlarında genellikle League of Legends ve PUBG oynuyor. League of Legends oyununda alt koridorda ADC rolünü üstlenen Miranda, oyunlardaki performansı ile izleyicileri mest ediyor ve her gün takipçi kitlesini arttırıyor. Miranda bazı Twitch izleyicileri tarafından eleştirilse de, Twitch kanalındaki 120 binden fazla takipçi başarısını kanıtlıyor.

Ayrıca Kübra Çamlıbel’in takipçileri, “Miranda” kullanıcı adının nereden geldiğini merak ediyorlar. Kübra Çamlıbel, mankenlik ile uğraştığı için dünyaca ünlü manken Miranda Kerr’in isminden esinlenerek bu kullanıcı adını oluşturmuştur.

Kübra Çamlıbel bunların yanı sıra, wtcN ve Kendine Müzisyen ile “EYS Gece Modu” adlı programa konuk olmuştur.

Bunada Göz At  Enes Meral (MERO) Kimdir?

Kübra Çamlıbel’in Burcu Ne?
miranda kerry hayatı

Kübra Çamlıbel’in takipçileri, “Kübra Çamlıbel’in burcu ne?” sorusuna yanıt arıyorlar.

Başarılı ve güzel yayıncı Kübra Çamlıbel, başak burcudur.

Kübra Çamlıbel’in Sosyal Medya Hesapları ve Twitch Kanalı
miranda kerry

Kübra Çamlıbel’in Facebook hesabında 900’den fazla, Twitter hesabında 1,8 binden fazla, YouTube kanalında 4,5 binden fazla ve Instagram hesabında 97 binden fazla takipçi bulunuyor.

Twitch kanalında ise 2,5 milyondan fazla izlenme sayısı ve 120 binden fazla takipçi bulunuyor.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL