Mole Manor Nedir ve Nasıl Oynanır?

Mole Manor Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Mole Manor ,6-14 yaş arası çocuklara yönelik  çok oyunculu bir çevrimiçi MMO oyunudur. Oyunda belirli bir yaş veya cinsiyet kısıtlaması yoktur. Oyun, oyuncularına online platform sunmaktadır. Oyuncular, sanal evlerini süsleyebilir, sanal sokaklarda dolaşabilir, diğer kullanıcılarla sohbet edebilir, alışveriş yapabilir, çalışabilir ve mini oyunlar oynayabilirler. Mole Manor zaman zaman sınırlı bir süre için sunulan promosyon oyunları sunmaktadır. Resmi versiyon Mart 2008’de test edildi ve 28 Nisan 2008’de, tatil günleri hariç her Cuma düzenli, planlı bir bakımla halka sunuldu. Anakara sürümü Mart 2015’te sona erdi, oyunun resmi Weibo hesap versiyonunun lansmanı 18 Ocak 2019’da açıklandı.  Mole Manor, Adobe Flash Player tarafından yönetildi ve günümüzde ücretli hizmetler sunmaktadır. Bu makalemizde sizler için en çok araştırılan konulardan olan Mole Manor nedir ve nasıl oynanır konusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Mole Manor nedir ve nasıl oynanır?

Mole Manor Oyununun Oynanışı

Mole Manor, sanal bir topluluktur.  Kullancılarına kıyafet ve moda, interaktif oyunlar , evcil hayvan yetiştirme ve sanal ev dekorasyonu gibi birçok işlev sunmaktadır. Oyuncular rol yapma rolünde olacaklardır. Köstebeklerin rengi özelleştirilebilir. Oyuncular, çiftçilik yapabildikleri bir bahçe yaması ve dekore edilmeye hazır bir ev ile oyuna başlarlar. Oyuncular sanal sokaklardaki veya sanal evlerindeki diğer oyuncularla sosyalleşebilirler. Sohbet edebilirler. Ziyarette bulunabilir, arkadaşlarına hediye gönderebilir ve okula gidebilirler. Su dövüşleri, saklambaç, tiyatro oyunu ve deyim tahminleri gibi mini oyunlar da var. Ayrıca bir tür bitki cin olan Ramus’u evcil hayvan olarak sahiplenebilirler. Oyuncular Ramus’u beslemeli, temizlemeli, ona göz kulak olmalı ve bazen onu okula göndermelidir. Eğer, Ramus’a dikkat etmezseniz maalesef ölebilir. Oyuncular Ramus’larını Süper Ramus’a yükseltmek için küçük bir ücret ödeyebilirler, böylece oyunda çok çeşitli ayrıcalıklara sahip olacaklardır. Oyuncuların tur rehberi, polis veya gazeteci gibi kariyer seçenekleri olabilir.

Oyuncular günlük görevleri yerine getirebilirler. Görevleri bitirdikten sonra, ödüllerini alacaklar. MoDo oyun parası giysi, ev dekorasyonu ve Ramus yiyecekleri satın almak için kullanılabilir. Sahip olduğunuz kaynaklar oyuna harcadığınız çabanın miktarına bağlıdır. Oyuncular arasında bahis yapmak yasaktır. Periyodik olarak özel tatiller, temalı partiler ve öne çıkan maceralar mevcuttur. Çoğu çevrimiçi oyunun aksine, Mole Manor, kullanıcıların kayıt sırasında bir profil doldurmalarını gerektirmez ve olası gizlilik sorunlarından kaçınır. Oyuncular doğum günlerini ve e-posta adreslerini belirtmelidir. Oyun, bilgi sızıntısı olması durumunda oyuncuların sayı girmesini yasaklayan bir bilgi filtresi kullanır. Ancak Shih Hsin Üniversitesi’nden bir makaleye göre, oyuncular sansürden kaçınmak için bir cümleyi bölümlere ayırabilirler. Oyuncular başkalarını kaba dil kullanmak veya üçüncü taraf yazılımı kullanmak konusunda bildirebilirler. Rapor alınır alınmaz, rapor edilen hesabın tekrar kullanılması yasaklanacaktır. Takıntılı bir şekilde online oyun oynayan çocukları da önleyecek tedbirler vardır; web sitesi gece yarısı otomatik olarak kapanır ve 06:00’da tekrar açılır.

Bunada Göz At  Destiny 2 Xbox Series X ve Playstation 5 İçin Onaylandı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL