Need for Speed: Heat Oyununa Çapraz Platform Desteği

Need for Speed: Heat Oyununa Çapraz Platform Desteği

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Şubat ayında Criterion Games, Need for Speed: Heat geliştiricisi Ghost Games‘den devralınarak tekrar Need for Speed üzerinde çalışmaya başladı. Burnout Paradise stüdyosu o zamandan beri Heat üzerinde çalışıyor ve yeni bir şeye geçmeden önce son güncellemesini yayınlamaya neredeyse hazır durumdadır.

9 Haziran‘da indirebileceğiniz son güncelleme çoğunlukla düzeltmeler içeriyor. Ancak önemli bir yeni özellik var: Crossplay. Kaydolma özelliği bulunuyor ve PC, Xbox One ve Playstation 4‘teki oyuncularla aynı sunucuda yarışmanıza izin verilecektir. Diğer platformlarda oynayan arkadaşlarınızı, çapraz oynamayı etkinleştirdikleri sürece sizinle asfaltları ağlatmaya çağırabilirsiniz.

Criterion Games genel müdürü Matt Webster, “NfS Heat lansmanından bu yana oyuncular Palm City’de onu oynamaya devam ettikçe bu deneyim hakkında en iyi olduğunu düşündüğünüz şeyleri dinliyoruz.” dedi. “Bu anlayışla, Need for Speed fanları ve daha fazlası için en etkileyici, en sosyal bağlantılı ve aksiyon dolu oyunu yaratmak için müthiş bir temelimiz var.”

Bu arada NfS: Heat, EA Access ve Origin Access Basic Vault‘a eklenecek ve geçtiğimiz hafta diğer 12 EA oyunuyla birlikte Steam‘e geldi. Bununla ilgili haberimizi görmek için buraya sistem gereksinimlerini görmek için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Kaynak: https://www.pcgamer.com/need-for-speed-heat-is-getting-crossplay-in-its-final-update/

Bunada Göz At  Fortnite Bölüm 2 Sezon 3 Tekrar Ertelendi

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL