Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Duyuruldu!

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered Duyuruldu!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Yarış oyunu denildiğinde ilk akla gelen seri olan Need for Speed’in yeni oyunu Hot Pursuit yenileniyor. Resmi internet sitesinde 5 Ekim tarihi için geri sayım başlarken, tahminler oyunun Xbox Series S,X ve PlayStation 5’in çıkışına yetişeceği yönünde.

Need for Speed’in resmi internet sitesinde 5 Ekim yani bugün için geri sayım yapılıyor. Geri sayım ile alakalı kimse bir şey bilmiyor fakat Need for Speed resmi Twitter hesabından oyunla alakalı görseller paylaşıp gizli gizli mesajlar veriyor. Twitter hesaplarının profil ve kapak fotoğrafları da #BEAT510 olarak değiştirildi. 510, hız yapan ve yarışan araçlar için bir polis kodudur, hem de tanıtımı yapılacak tarih 5 Ekim.

Need for Speed son yıllarda çıkardıkları oyunların çoğunda etki ve heyecan yaratamadı. Hepsinde birazda olsa eksiklikler vardı fakat herkes yenilenen oyun için ümitli. 2010 yılında çıkış yapan NFS: Hot Pursuit, 10 yıl sonra yenilenerek tekrar karşımıza çıkacak. 16 Kasım 2010’da çıkış yapan ilk oyunun yenilenmiş hali de aynı tarihe yetişebilir. 5 Ekim 2020 yani bugün saat 18:00‘de oyunun tanıtımı YouTube üzerinden yapılacak ve çıkış tarihi açıklanacak.

Bunada Göz At  The Elder Scrolls VI Hakkındaki Haberler Uzun Bir Zaman Gelmeyecek

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL