Netflix 2020 Mayıs Ayı Programı

Netflix 2020 Mayıs Ayı Programı

Yazar: Emre Sinema

Merhabalar bu yazımızda sizlere Netflix platformunda yayınlanacak olan 2020 Mayıs ayının içeriklerine değineceğiz.

Hollywood (1 Mayıs)

Hollywood, proje tasarımını Ryan Murphy’nin gerçekleştirdiği ve 1 Mayıs 2020 tarihinde Netflix platformunda yayınlanan ABD yapımı bir mini dizidir. Dizinin oyuncu kadrosunda David Corenswet, Darren Criss, Laura Harrier, Joe Montello, Dylan McDermott, Jake Picking, Jeremy Pope, Holland Taylor, Samara Weaving, Jim Parsons ve Patti LuPone yer almaktadır.

Into The Night (1 Mayıs)

Into the Night, 1 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak olan yaklaşan kıyamet bilim-kurgu drama gerilim televizyon dizisidir. Jason George tarafından yaratılıp, Polonya bilim kurgu romanı The Old Axolotl’dan Jacek Dukaj’dan esinlenilmiştir.

All Day And A Night (1 Mayıs)

All Day A Night, Joe Robert Cole tarafından yazılan ve yönetilen yeni bir Amerikan drama filmidir. Ashton Sanders, Jeffrey Wright ve Yahya Abdul-Mateen II filmin başrolleri olacaklar. 1 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’de yayınlanacak.

The Half Of It (1 Mayıs)

Yarısı Alice Wu tarafından yazılmış ve yönetilen, yaklaşmakta olan bir Amerikan çağındaki dramadır. Leah Lewis, Daniel Diemer, Alexxis Lemire ve Collin Chou filmin başrol oyuncularıdır. Netflix’te 1 Mayıs 2020 tarihinde yayınlanacak.

Workin’ Moms (6 Mayıs – 4. Sezon)

Workin’ Moms 10 Ocak 2017’de CBC Television’da yayınlanan Kanada’nın bir televizyon sitcom’udur. Gösteri, çalışan anne olmanın zorluklarıyla uğraşan bir grup arkadaşı olarak Catherine Reitman, Jessalyn Wanlim, Dani Kind ve Juno Rinaldi’yi canlandırıyor.

The Eddy (8 Mayıs)

Eddy, Damien Chazelle tarafından yönetilen ve Jack Thorne tarafından yazılan, Amerikan yapımı yeni bir Fransız müzik draması televizyon mini dizisidir. Orijinal müzik Glen Ballard ve Randy Kerber tarafından yazılmıştır. Dizi Paris’te olacak ve sekiz bölümden oluşacak ve 8 Mayıs tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Bunada Göz At  Bu Hafta Netflix'te İzleyebileceğiniz Filmler

White Lines (15 Mayıs)

White Lines, Âlex Pina tarafından oluşturulan İspanyol-İngiliz gizemli bir gerilim serisidir. Dizi 15 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanacak.

Space Force (29 Mayıs)

Space Force, Greg Daniels ve Steve Carrel tarafından yaratılan ve Carell, John Malkovich, Ben Schwartz, Diana Silvers ve Tawny Newsome’nin oynadığı bir Amerikan komedi web televizyon dizisidir. Dizi 29 Mayıs 2020 tarihinde Netflix’te yayınlanmaya başlayacak. Bu arada bu diziyle ilgili olarak dizi oyuncularından Fred Willard vefat etmiş bulunuyor. Bununla ilgili haberimize de buradan ulaşabilirsiniz.

Snowpiercer (Mayıs İçinde Gelecek)


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL