Neverwinter Nedir ve Nasıl Oynanır?

Neverwinter Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Neverwinter oyunu, kitleler tarafından çok sevilmiş ve belli bir oyuncu sayısına sahip olan MMORPG oyunudur. Ücretsiz olan aksiyona başlayabilmeniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Hareketli dövüşler, destansı hikayeler için klasik bir rol yapma oyunudur. Zengin oynanabilir içerik sayesinde sizi sıkmadan kaliteli vakit geçirebileceğiniz bu oyunun kitlesi her geçen gün bir hayli artmakta. Oyun, Oyuncuların bireysel saldırıları göğüslemesini ve taktikler kurup savunmalar yaparak gelen saldırıları atlatmasını gerektiren, beceri tabanlı bir oyundur. Oyunda 13 yarış kapısı ve 7 sınıf bulunmaktadır. Sizin için oyunda bulunan rehberi takip ederek kendi hikayenizi yazabilirsiniz. Sizler için en çok araştırılan konulardan olan Neverwinter nedir ve nasıl oynanır sorusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Neverwinter nedir ve nasıl oynanır?

Neverwinter Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyuncu, oyuna başlarken Ejderha veya 8 zindan karakteri sınıfından bir karakter seçmek zorundadır. Oyuncu bilgisayarında beş oyuncu karakterine kadar da gruplar oluşturabilmektedir. Oyuncu, oyunda eylem noktalarını savaşarak belirler ve bu noktaları birleştirerek özel yeteneklerini kazanırlar. Ayrıca oyunda karakterlerin iyileştirici güçleri de bulunmaktadır. “Foundry” isimli oyuncu tarafında yaratılmış bir sistem, oyuncuların kendi görevlerini oluşturmalarına ve kendi öykülerini yazmalarına imkân sağlar.

NeverWinter Oyunu Temel Özellikleri

Oynaması tamamen ücretsiz: Bu harika oyunu tamamen ücretsiz. Bu maceradan faydalanmak ve eğlenerek vakit geçirerek oyunda ki karakterinizi de geliştirmek için herhangi bir şekilde ücret ödemenize gerek yok.

Son Bulmayan Aksiyon: Sanki bir film izler gibi oynayacağınız oyun gerçekçi ve üç boyutlu grafiklere sahip ve oynarken sanki kendinizi oyunun içinde hissedebilirsiniz. Ayrıca sürekli plan yapmanız ve taktik geliştirmenizi sağlayacak oyun, bundan sonra oynayacağınız oyunlarda da size yardımcı olacaktır. Günümüzde hemen hemen her oyun beceriye ve taktiğe dayalıdır.

Bunada Göz At  Marvel Super Hero Nedir ve Nasıl Oynanır?

İlginç İçerik: Başka hangi oyunda zindanlar ve ejderhaları bir arada gördünüz ki? İlginç içerik sayesinde hafızanızda yer edinecek. Oynarken aynı zamanda hayal dünyanızı geliştirebilecek ve sınırsız eğlenebileceksiniz. Canavar kılavuzuna göz atarak farklı türler tanıyabilirsiniz. Unutulmuş diyarları ziyaret ederek macera dolu bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Sonsuz İçerik: Neverwinter’da asla eksilmeyecek içerek mevcuttur. Sürekli eklenen güncellemeler, yeni haritalar, yeni karakterler ve karakterlerinize satın alabileceğiniz itemler sayesinde monoton bir oyun olmayacaktır.

Çoklu Para Birim Sistemi: Oyunda ki iki para birimi olan Altın ve Astral Elmas paraları sayesinde oyunda ki itemleri ücretsiz olarak elde edebilirsiniz. Bu paraları oyunda ki görevlerden ve katıldığınız savaşlardan da kazanabilir ve hesabınızı git gide zenginleştirebilirsiniz. Ancak bazı itemler oyunda gerçek para yatıraraj satın alınabilir olmakla beraber Neverwinter oyununda ücretsiz itemler de oldukça fazladır.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL