Niçin Ses İzolasyonu Kullanmalıyız ?

Niçin Ses İzolasyonu Kullanmalıyız ?

Yazar: Emre Genel

Turkish Acoustic olarak ses izolasyon konusunda siz müşterilerimize kesin çözüm sunmaktayız. Ürünlerimiz tamamen yerli üretim olup ve son derece kalitelidir. Önceliğimiz her zaman müşteri memmuniyetidir.

01.01.2020’den itibaren evlerde ses izolasyonu olma zorunluluğu getirilecektir. Sertifikalı ve kaliteli ses izolasyon malzemelerimizle sizlere en doğru hizmeti sağlayacağız. Ses izolasyonu evlerde kullanıldığı zaman dışarıdan gelecek seslerin içeriye geçişini engeller ayrıca içerideki ses dışarıya asla çıkmaz. Bu sayede ses izolasyonu uygulanan alan daha huzurlu bir hale gelir. Rahatlıkla dinlenebilir, film ve müzik keyfini doyasıya yaşarsınız.

Ses izolasyon malzemelerimiz kaliteli olup üstelik yanmazlık özelliğine sahiptir. İlgili testlerden ve deneylerden başarıyla geçip ilgili sertifikalara sahip olmuştur. Hem tavan, hem duvar, hem de zeminlerde kullanabileceğiniz hatta rahatlıkla uygulayabileceğiz şekilde hazırlayacağımız ses izolasyon ürünlerimiz mevcuttur. Ses izolasyon malzemelerimiz dekoratif açıdan da oldukça şık görüntüye sahiptir üstelik farklı renk seçenekleri de stoklarımızda mevcuttur.

Turkish Acoustic olarak 7/24 her zaman hizmetinizdeyiz. Bizi tercih ediniz “Sıradan olmaktan vazgeçin”.

Bunada Göz At  Black Desert Mobile Evreninde 1. Yıl Öncesi Kutlama Etkinlikleri Başladı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL