PES 21 Sistem Gereksinimleri | Kaç GB?

PES 21 Sistem Gereksinimleri | Kaç GB?

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

Dünyanın en popüler futbol oyun serisinden biri olan PES, yeni oyununu duyurdu. Bu arada PES 21 sistem gereksinimleri de açıklandı. Henüz sadece açıklamalar gelse de çıkış tarihine kadar çok fazla bilgiler alacağız. PES’in büyük rakibi FIFA’da yeni oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. FIFA 21 sistem gereksinimleri için yazımıza göz atabilirsiniz. Gelin şimdi sistem gereksinimlerine bakalım.

PES 21 Sistem Gereksinimleri – PES 21 Kaç GB

Konami, yaptığı açıklama da PES 21‘in yeni bir oyun olarak değil, PES 20 üzerine güncelleme olarak geleceğini söyledi. Oyunun sistem gereksinimleri henüz belli değil fakat PES 20 üzerine güncelleme olarak geleceği için büyük ihtimalle de aynı sistem gereksinimlerine ihtiyaç duyabilir. Oyunu yeni alanlarla eski alanlar arasında bir fark olacak mı o da belli değil şu anlık.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7/8.1/10 64 Bit

İşlemci : Intel Core i5-3470 veya AMD FX 4350

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 670 veya AMD Radeon HD 7870

Bellek : 4 GB RAM

HDD : 40 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 64 Bit

İşlemci : Intel Core i7-3770 veya AMD FX 8350

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R9 270x

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 40 GB

Pro Evolution Soccer

Pro Evolution Soccer , çoğu zaman şu şekilde de ifade edilir PES ya da Pro Evo, Konami tarafından geliştirilen ve yayımlanan futbol oyunları serisi. Her yıl, oyun iki farklı isimle Eylül sonu ve/veya Ekim başı piyasaya çıkarılır: World Soccer: Winning Eleven ismiyle Japonya ve Asya’da, Pro Evolution Soccer ismiyle Avrupa, Kuzey Amerika ve Asya’da (sadece Endonezya) yayımlanır.

Aralık 2011 itibarıyla, Pro Evolution Soccer serisi 19 dilde lokalize olmuştur ve 62 ülkede mevcuttur. Aralık 2012 itibarıyla ise, dünya çapında 81.650.000 kopya satarak en çok satan video oyunu serilerinden biri haline geldi.

Bunada Göz At  The Quiet Man Sistem Gereksinimleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL