Playstation 5 Fiyatı COVID-19’dan Etkilenmedi

Playstation 5 Fiyatı COVID-19’dan Etkilenmedi

Yazar: Emre Konsol

Playstation CEO’su Jim Ryan, coronavirüs pandemisinin Sony’nin Playstation 5 için fiyat planını değiştirmediğini söyledi.

BBC Radio 1 Newsbeat ile konuşan Ryan bir fiyatı onaylamadı. Ancak pandeminin Playstation’un fiyatlandırma planlarını değiştirmediğini belirtti. Ayrıca COVID-19‘un konsolun dağıtımını etkilemeyeceğine inanıyor.

“Açıkçası, herhangi bir işletmenin başa çıkmak zorunda kalmamasını tercih ettiği bir karmaşıklık seviyesi ortaya çıkıyor” dedi. “Ama tedarik zinciri konusunda kendimizi çok iyi hissediyoruz, bu yıl başlayacağız ve küresel olacağız.”

Donanım mühendislerinin prototipleri sonlandırma konusundaki çalışmalarını tamamlamak için Çin’e gidemediklerini belirtirken, Ryan “herkesin kollarını sıvadığını ve onunla uğraştığını” belirtiyor.

Sony bir süredir Playstation 5 hakkında sessiz kaldı, ancak nihayet 4 Haziran’da yeni nesil konsolundan daha fazlasını gösterecek.

PS5 konsolunun çıkış tarihi hakkındaki söylentileri yayınlayan analistin haberine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  The Last of Us 2 'den Yeni Video Geldi!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL