Playstation Plus İçin Haziran Ayının Oyunları Açıklandı

Playstation Plus İçin Haziran Ayının Oyunları Açıklandı

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Sony, kendi oyun konsolu olan Playstation için Plus üyelere her ay 2 oyun vermektedir. Sony, Haziran oyunlarını tanıttı. Detaylar aşağıda.

Sony, Playstation kullanıcıları için bir ücretli abone sistemi oluşturmuştu. ve bunun adı Playstation Plus olarak kondu. Sony, Playstation Plus üyeleri için her ay 2 oyun vermektedir. Ayrıca Plus üyelik alarak çevrim içi oyunlara girebilme özelliği var. Eğer plus üyesi değilseniz online oyunlara katılamazsınız (Fortnite,Warzone vb. hariç). Sony, Haziran ayı içinde çıkartacağı oyunları açıkladı.

Yaz mevsiminin gelmesiyle daha ilgi çekici oyunlar sunmayı planlayan Sony, Bu ayın oyunları olarak Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII. Adeta 2 tane efsanevi oyunla bu ayda Sony bombayı patlattı. Oyuncular bu 2 oyunu oyun kütüphanesine ekleyebilecek. Plus üyeliklerini devam ettirdikleri sürece oyunları istediği gibi oynayabilecekler. Eğer plus üyelikleri biterse bu oyunlar kilitlenecektir.

 Star Wars Battlefront II ve Call of Duty: WWII ücretsiz olarak sunuldu:

Oyun sektörünün efsaneleşmiş ve devi olan Call of Duty en popüler oyunlarından biri olan Call of Duty: WWII, Bu ay Playstation Plus için ücretsiz oldu. WWII oynarken kendinizi 2. Dünya savaşının içinde hissedeceksiniz. Oyunun kendisine ait arkadaşlarınızla çatışabileceğini online modda bulunuyor.

İlk çıktığından itibaren gişelerde rekor yapan Star Wars serisinin oyun sektörüne atıldığı oyun olan Star Wars Battlefront II seride en çok satan oyun olarak durmaktadır. Kullanıcılar tarafından çok beğenilen bir oyun. Star Wars’ın karanlık evreninde geçiyor. Oyun 2 Haziran itibariyle PlayStation Plus kullanıcılarının erişimine açılacak.

Daha Fazla Detay İçin BURAYA tıklayınız.

 

Bunada Göz At  2021 yılında çıkacak oyunlar

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL