PS Plus’da 2 Oyun Daha Ücretsiz!

PS Plus’da 2 Oyun Daha Ücretsiz!

Yazar: Emre Bedava Oyunlar Konsol

Evde kalırken sıkılmamamız için uğraşan Playstation yetkilileri,aylık verdiği iki bedava oyunla kalmayıp, 2 adet oyunu daha bedava olarak önümüze getirdi.

Uncharted serisinin eski oyunlarını Nathan Drake Collection olarak bundle halinde bizlere getiren Sony yetkilileri,aynı zamanda Steam‘ ve Playstation 3‘te çok oynanan kısa oyunumuz The Journey’i de biz oyunseverlerle buluşturuyor.

Uncharted serisi bildiğiniz gibi..Başladıktan sonra aileniz sizi salona yemeğe çağırmadıkça başından ayrılamazsınız,gözleriniz ağrır, yaklaşık günde 10 saat kafayı yemiş gibi oynamaya devam edersiniz.

Ve evet,The Journey

Eğer oyun dalında En iyi Kısa Film Oscar‘ı olsaydı,inanıyorum ki The Journey kesinlikle bu ödülün sahibiydi arkadaşlar.Uykuya dalmadan önce şöyle yatağa uzanıp bu oyunu açın ve 2-3 saat süren sanat eserini görün derim.Asıl dikkatinizi çeken oyunun zorluğu değil,hayata dair vermek istediği mesaj olacaktır.Herkes kendine hayatla ilgili farklı düşünceler ve sorular çıkaracak bu oyundan.

Her çeşit oyunu oynarım,nasıl olsa zaman bol diyorsanız eğer, The Journey’i de bitirdiğiniz oyunlarınızın arasına katmak için Playstation Store’a gidip şimdiden indirme sıranıza ekleyin diyoruz Bu Bir Oyun ailesi olarak.

Bunada Göz At  Total War: Shogun 2 Sınırlı Bir Süre İçin Steam'de Ücretsiz Olacak!

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL