PS4 Pro The Last Of Us Part 2 Special Edition Açıklandı

PS4 Pro The Last Of Us Part 2 Special Edition Açıklandı

Yazar: Emre Konsol

Sony, diğer markalı çevre birimlerinin yanı sıra The Last Of Us Part 2 oyununa özel Playstation 4 Pro sürümünü tanıttı.

19 Haziran‘da oyunun yanında piyasaya sürülecek olan koleksiyonda Ellie‘nin yeni dövme kolundan sonra temalı olan koleksiyon kontrolcülü bir Playstation 4 Pro bir Seagate 2 TB sabit disk ve kablosuz bir kulaklık içerecektir.

The Last Of Us Part 2 PS4 Pro Görseli

playstation 4 pro the last of us edition

Playstation 4 Pro paketi kontrolcüyü, oyunun bir kopyasını ve dijital içeriği kullanmak için bir kod içerecektir. Kontrolcü ayrı olarak satılacaktır.

Amerika Birleşik Devletleri‘nde Boulevard Brewing Co. özel markalı altı paketlik Space Camper Cosmic IPA‘yı da üretti ve yanında Playstation 4 Pro paketlerinin 10’unu verecek.

The Last Of Us Part II PS4 Pro Trailer

Naughty Dog sanat yönetmeni John Sweeney, Ellie’nin dövmesinden sonra konsolu temalandırma seçiminin tasarıma hayran tepkisine dayandığını söyledi. “The Last Of Us Part 2’yi ortaya çıkardığımızda hayranların Ellie’nin dövmesini ne kadar çabuk kucaklayacaklarına dair hiçbir fikrimiz yoktu. Bir gün içinde, sosyal medyada gerçek hayattaki versiyonlarını görmeye başladık ve hayranlar yeni dövmelerinin fotoğraflarını o zamandan bu yana her hafta bizimle paylaşıyorlar.

The Last Of Us Part II için özel bir Playstation 4 Pro yaratma fırsatı doğduğunda o zaman grafik tasarımcımız Angel Garcia ile çalıştım ve birkaç farklı fikir düşündük. Ancak Ellie’nin dövmesine çalışmaya devam ettik. Bu noktada ilk oyunda Firefly logosu gibi oyunun ve toplumun sembolü haline gelmişti. Açık bir seçimdi, ama merak ettik: ya kazınmış olsaydı? Bu yüzden bile mümkün olduğundan emin değildik. Ancak Playstation’daki ekiplerin inanılmaz çabaları sayesinde bir yol bulduk.”

Siz bu konsol çıktığında almayı düşünüyor musunuz? Ya da en fazla ne kadar fiyat verirsiniz? Bunları yorumlara yazarsanız seviniriz. En güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi ve sosyal medya adreslerimizi takip etmeyi unutmayın. Diğer konsol haberlerimize ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz.

Bunada Göz At  Sıfır PlayStation 4 Alanlar İçin 5 Efsane Oyun Önerisi

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL