PUBG İçecek Tarifi

PUBG İçecek Tarifi

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile‘a yeni güncelleme ile birlikte içeceklerle alakalı bir etkinlik geldi. Oyuna eklenen Oasis Fresh etkinliğiyle içecekler; şurup, bitter, ekşi meyve suyu ve acı sostan oluşan 4 ana bileşen toplanarak ve soğuk içeceği buzla çalkalayarak yapılabilir. Bu yazımızda sizlere PUBG içecek tarifi vereceğiz, bildiğimiz kadarıyla yapabileceğiniz şeyleri anlattık. PUBG Mobile hassasiyet ayarları merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

PUBG İçecek Tarifi – Oasis Fresh Etkinliği

Etkinlik 27 Temmuz‘a kadar sürecek bu zamana kadar yapabileceğiniz şeyleri yapmanız gerekiyor. En az üç malzeme topladıktan sonra, Cheer Park’a gidip malzemelerle içecek yapmak için buz toplayabilirsiniz. Bu içecekleri yapmanız ödül kazanmanıza izin verecektir. Oyuncular toplam 46 içecek yapabilirler ve giderek daha fazla içecek hazırlarken heyecan verici ödüller kazanabilirler. Ödüller:

  • 10 içecek: İkmal Kutusu kuponu
  • 15 içecek: Gül Güneş Gözlüğü (7 gün)
  • 20 içecek: 5 Klasik Sandık kupon notu
  • 25 içecek: 300 AG
  • 30 içecek: Pilot ceketi (10 gün)
  • 34 içecek: SKS Tsunami cildi (7 gün)

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Arkadaş Silme

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL