PUBG Metro Royale Giremiyorum Hatasının Çözümü

PUBG Metro Royale Giremiyorum Hatasının Çözümü

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde son zamanlarda çoğu oyuncunun karşısına aynı hata çıkıyor ve sinir ediyor. Oyuna yeni eklenen oyun modu Metro Royale girmek isteyenler giremiyor ve bu yüzden de oynayamıyor. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Metro Royale giremiyorum, PUBG Metro Royale Giremiyorum hatasının çözümünü göstereceğiz.

PUBG Metro Royale Giremiyorum Hatasının Çözümü

Oyuna yeni eklenen bu modu oynamak isteyen çoğu oyuncu oynayamıyor ve bu yüzden de etkinliklerden geri kalıyorlar. Bu oyuna moduna giremeyen oyuncuların başlıca sebebi emülatör kullanmasıdır. PUBG Mobile Metro Royale modu maalesef emülatör desteklemiyor ve bilgisayardan oynayan oyuncular çoğunlukla Gameloop, BlueStacks gibi emülatör kullandığı için giriş yapamıyor. PUBG Mobile oyun modunun emülatör desteklemediğini açıkladı ve bu yüzdende hiçbir zaman emülatör üzerinden bu oyun moduna giriş olmayacak sadece mobil üzerinden oynayabilirsiniz. İleri tarihlerde düzelir mi belli değil fakat düzeltilmesi düşünülmüyor.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile 2 Parmak Ayarı

Yorumlar

  • alican

    metro royale giremiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL