PUBG Misafir Girişi Silme

PUBG Misafir Girişi Silme

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile’a ilk girişinizde birçok giriş yöntemi ile birlikte giriş yapabiliyorsunuz. Bu giriş yöntemlerinden en kolayı misafir girişidir çünkü hızlı ve kolaydır diğer yöntemler gibi herhangi bir hesabı bağlamanıza gerek kalmaz. Misafir hesabın kötü yanı başka telefonlardan o hesaba giremezsiniz, oyuncular çoğunlukla misafir hesabı maç atmadan önce ısınmak için kullanıyor çünkü o hesapta rütbenin pek bir önemi yok. Bazı kişiler misafir hesaba girdikten sonra çıkamıyor bu yazımızda sizlere PUBG misafir girişi silme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Misafir Girişi Silme

PUBG Mobile oynarken misafir hesaba yanlışlıkla giriş yapmış olabilirsiniz ve çıkması oldukça basittir. Aşağıda sizlere çok kısa bir şekilde nasıl çıkış yapacağınızı anlattık.

  • Ana menüye gelin
  • Ayarlara girin
  • Önünüze direk basit ayarlar çıkacak sol alt kısımdan Çıkış Yap deyin
  • Artık misafir hesaptan çıkış yaptınız

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Liyakat Yükseltme - Liyakat Nasıl Yükseltilir?

Yorumlar

  • Gulnare

    Müsafir. hesabini. sile biliriz

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL