PUBG Mobile 2 Parmak Ayarı

PUBG Mobile 2 Parmak Ayarı

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile oynarken parmak ayarları oldukça önemlidir çünkü ne kadar hızlı tepki verirseniz ona göre hayatta kalırsınız. Bildiğiniz üzere oyun ekranında yer alan butonların yerlerini değiştirebiliyorsunuz ve bu yüzdende kendinize göre ayarlar yapabilirsiniz. 2 Parmak ayarını yapmak önemlidir çünkü oynayışınızı oldukça etkiler, biz de bu yazımızda sizlere PUBG Mobile 2 parmak ayarı en iyisi nedir onu göstereceğiz.

PUBG Mobile 2 Parmak Ayarı – PUBG Mobile En İyi 2 Parmak Ayarı

Aşağıda sizler için vermiş olduğumuz görselde genelde herkesin rahatça kullanabileceği, ilk başta alışılmasada bir süre sonra rahatça alışılabilecek 4 parmak ayarını görebilirsiniz. Tabii böyle hazır ayarlar kullanmanız iyi değil çünkü telefon boyutuna göre oynanış değişebilir o yüzden en iyisi kendi yapacağınız parmak ayarlarıdır. Kendinize özel kişileştirerek en rahat olduğunuz ayarlarda oynamanız her zaman daha iyidir. Eğer ayarların nasıl yapılacağını bilmiyorsanız; Ayarlar> Kontroller> Özelleştir diyerek ayarlayabilirsiniz.

pubg 2 parmak ayarı

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Hatalı Sunucu Değişikliği

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL