PUBG Mobile Ban Nasıl Açılır 2021

PUBG Mobile Ban Nasıl Açılır 2021

Yazar: Emre PUBG

Dünyanın en çok oynanan oyunlarından biri olan PUBG Mobile oyununu oynayan kişilerin en çok mustarip olduğu konulardan biri de şüphesiz ban problemidir. Özellikle hesabına para yatırmış kişiler için oyun içerisinde ban yemek en büyük problemlerden biri olabilir ve bu durumda kişiler PUBG Mobile ban nasıl açılır 2021 konusunu araştırırlar. Bilindiği üzere ban yendiği durumda hesapta bulunan değerli kostümleri ve kaplamaları kaybedersiniz. Genellikle banlar süreli olsa da bazı kullanıcılar 10 yıl gibi ban yiyebiliyorlar. Bu neredeyse ömür boyu ban yemek ile aynı anlama gelmektedir.

Banları açtırmanın elbette yolu bulunmaktadır. Ancak ne nedenle ban yediğinize göre bu durum değişkenlik göstermektedir. Öyle ki, hile konusunda ban yediyseniz şansınızı zorlamamanızı öneririz. Çünkü oyun yetkilileri ban konusunu ne yazık ki affetmiyorlar. Ancak diğer sebeplerden ban yediyseniz hala bir şansınız bulunmaktadır. Sizler için bu konuyu oldukça detaylı bir şekilde ele aldık. Peki PUBG Mobile ban nasıl açılır 2021?

PUBG Mobile Ban Açma

Oyuncuların en çok şikâyet ettiği konulardan biri de sebepsiz yere banlanmadır. Böyle durumlarda kişiler PUBG Mobile ban açma işlemi nasıl yapılır diye sıklıkla sorarlar. Eğer siz de boş yere banlandığınızı düşünüyorsanız bazı adımları gerçekleştirerek banınızın açılmasını talep edebilirsiniz. PUBG Mobile ban açma işlemini gerçekleştirmek için aşağıda yer alan adımları uygulayabilirsiniz. İşte o adımlar:

  • Öncelikle banlanan hesabın ID’sini bilmeniz gerekmektedir. Bu numara olmadan ne yazık ki herhangi bir şekilde yardım talep edemezsiniz.
  • Yapacağınız ilk adım banın açılmasını talep etmek için PUBG Mobile müşteri hizmetlerine mail göndermektir.
  • Mail içerisinde banlanma nedeninizi, banlanma tarihini v gerektiği durumlarda banlandığınız saati de eklemeniz daha hızlı cevap almanız konusunda işinize yarayacaktır.
  • Eğer ban sebebi hakkında herhangi bir bilgi sahibi değilseniz “[email protected]” adresine mail atarak neden ban yediğinizi öğrenebilirsiniz.
  • Maili yazarken isteğinizi net bir şekilde belirtmelisiniz.
  • Maili yazarken cümlelerinizi kısa bir şekilde kullanmaya dikkat edin. Öyle ki, cümleleriniz kendinizi affettirme odaklı olursa hanenize ekstra puan yazabilirsiniz.
  • Eğer ban yeme nedeniniz hile değilse PUBG Mobile yetkilileri mailinizi okuduktan sonra kısa süre içerisinde banınız açılacaktır. Ancak hile nedeniyle ban yediyseniz ne yazık ki banınızın açılmasının hiçbir imkânı yok demektir. Bu nedenle boşa uğraşmamanız tavsiye edilmektedir.
Bunada Göz At  PUBG Mobile Silah Hasarları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL