PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla PUBG Mobile oyunculara hediyeler dağıtıyor. Bu özel güne özel herkesin katılıp alabileceği kodlar paylaşan  PUBG Mobile, bir kere daha Türkiye sunucularına ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı kodları nelerdir onları paylaşacağız.

PUBG Mobile Cumhuriyet Bayramı Kodları

Böyle özel güne güzel hediyeler PUBG Mobile, kodları da Cumhuriyet Bayramına özel yaptı. Aşağıda sizler için PUBG Mobile’ın bu özel gün için paylaşmış olduğu hediye kodlarını paylaştık. Vermiş olduğumuz kodları hediye kısmına giderek girebilirsiniz.

  • 29101923
  • 29102020
  • TÜRKİYE
  • Cumhuriyet97

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Popülerlik Kodu Nereye Yazılır?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL