PUBG İsim Değiştirme, İsim Kartı Alma

PUBG İsim Değiştirme, İsim Kartı Alma

Yazar: Emre PUBG

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni başladığınızda o zaman koymak istediğiniz ismi koyarsınız ve o isimle uzun bir süre sonra oynarsınız fakat bir süre sonra isminizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Her oyuncunun kendine özel ismi vardır ve bu oyuncunun kişiliğini yansıtabilir. PUBG şekilli nick yazımızda fazlasıyla şekilli nick paylaştık isterseniz orada bulunan nickleri alıp, değiştirip kendiniz kullanabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere PUBG isim değiştirme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG İsim Değiştirme – PUBG  İsim Kartı Alma

PUBG Mobile oyununda isminizi değiştirmeniz için “İsim Kartı” almanız lazım yoksa diğer türlü isminizi değiştiremezsiniz. İsim Kartı her 10 seviyede bir gelir ve bunun dışında bazı görevlerde de size İsim Kartı verir.

İsim Kartı olmadan hiçbir türlü isminizi değiştiremezsiniz bu yüzden oyuna kayıtlı olurken dikkatli bir şekilde isminizi ayarlayın.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  PUBG Mobile Lipton Kodu Nereye Yazılır ? Bedava UC

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL