PUBG Mobile Lipton Kodu Nereye Yazılır ? Bedava UC

PUBG Mobile Lipton Kodu Nereye Yazılır ? Bedava UC

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile oynayanlar Lipton Ice Tea içerek 10 UC kazanabilirler. İçtiğiniz Lipton Ice Tea’lerin kapağında yer alan kodu girerek oyunda 10 UC sahibi olabilirsiniz ve bunun sınırı yok istediğiniz kadar bu şekilde ekleyebilirsiniz. Çoğu kişi bu kodları nasıl kullanacağını bilmiyor çünkü direk oyuna girip yazılmıyor farklı bir şekilde kullanmanız gerekiyor, biraz karışık olsa da yine de kolaylıkla halledebilirsiniz. Biz bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Lipton kodu nereye yazılır, nasıl kullanılır bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Lipton Kodu Nereye Yazılır ? Bedava UC Kazanma

Aşağıda sizlere sırasıyla nasıl yapacağınızı gösterdik, aşamaları tek tek yaparak 10 UC sahibi olabilirsiniz ve bunu her içtiğinizde kullanabilirsiniz. Şimdi gelin bakalım nasıl 10 UC sahibi olabilirsiniz.

 • Lipton Ice Tea kodunuzu alın
 • İlk önce telefonunuza KazandıRio uygulamasını Google Play Store ya da Apple Store‘dan indirin
 • KazandıRio uygulamasına girin ve PUBG Mobile kampanyasını bulun
 • Aşağı tarafta ortada yer alan Okut Kazan butonuna tıklıyoruz
 • Karşımıza çıkan kamera kısmında sağ altta yer alan Şifreyi Kendin Yaz butonuna tıklıyoruz ve kodumuzu giriyoruz
 • Ardından sağ altta yer alan cüzdanım kısmına 10 UC ekleniyor
 • Hemen Al diyoruz, Hemen Kullan diyoruz ve önümüze bir kod geliyor
 • Karşımıza gelen kodu kopyalıyoruz ve buraya tıklayarak o kodu gireceğimiz siteye gidiyoruz
 • Ardından sitede karşınıza çıkan iki kutucuğu dolduruyoruz. İlk yere oyunda yer alan Oyuncu No‘yu giriyoruz alt kısıma da kopyaladığımız kodu yapıştırıyoruz ve OK diyoruz.
 • Artık 10 UC hesabınızda, bütün aşamaları doğru bir şekilde yaptıysanız hesabınıza 10 UC eklendi.

9 Maddede sizlere Lipton Ice Tea kodunu nasıl kullanacağınızı anlattık, biraz uzun anlatmış olsak da öğrenmeniz için detaylı bir şekilde anlattık.

Bunada Göz At  PUBG Açılmıyor 2021

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.


Yorumlar

 • Ahmet

  Uc istiyom

 • KURUKAFA

  Uc kodu gönderirmisin

 • şerif kılınç

  ya yapıyorum kodu giriyorum ama benden dogum tarihi istiyor onu da giriyorum suan size hizmet sunamıyoruz diyor

 • Vedat Timur

  Üç istiyorum

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL