PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile oynarken Miramar haritasında belirli aralıklarla ortaya çıkan otomat makinesi nerede bu yazımızda sizlere ondan bahsedeceğiz. PUBG Mobile otomat makinesi için kesin yerler yoktur haritanın her yerinde olabilirler fakat biz sizler için en çok çıkan birkaç yeri bu yazımıza ekledik.

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nerede?

Yazının başında belirttiğimiz gibi otomat makinelerinin belirli bir yeri yoktur tüm Miramar haritasında olabilir fakat en çok otomat makinesi ile karşılaşılan yerler Pecado ve Los Leones‘dir.

otomat makinesi nerede

PUBG Mobile Otomat Makinesi Nedir?

Otomatik makinesinin yanına giderseniz sizlere belirli aralıklarla ilaç veya enerji içeceği verir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bunada Göz At  Pubg Kademeler ve Rütbeler (Rank) 2021

Yorumlar

  • Hamza

    Otomat makinesi pekado da çok var

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL