PUBG Mobile Twitter Giriş Sorunu Çözüm

PUBG Mobile Twitter Giriş Sorunu Çözüm

Yazar: Emre PUBG

Bilindiği üzere dünyaca ünlü bir oyun olan PUBG Mobile oyununa 3 çeşit giriş şekli bulunuyor. Facebook, Twitter ve Gmail ile giriş yöntemi. Facebook ve Twitter yöntemi sorun çıkarmasa da Twitter ile yapılan girişler sorun çıkarabiliyorlar. Hesaplarına giriş yapamayan kullanıcılar haliyle PUBG Mobile Twitter giriş sorunu çözümü nasıl yapılır konusunu araştırıyorlar. Eğer Twitter giriş sorununu çözmezseniz ne yazık ki bir daha hesabınıza giriş yapamazsınız. Peki PUBG Mobile Twitter giriş sorunu çözümü nasıl yapılır?

Twitter uygulamasıyla giriş yapan kişiler sıklıkla bu sorunu taşımasalar da bu oldukça hayati bir sorundur ve çözüme kavuşturulmazsa hesabınıza bir daha giriş yapamayabilirsiniz. Sizler için bu konuyu tüm detaylarıyla ele aldık. İşte mobil uygulamaya Twitter giriş sorununun çözümü…

Twitter Giriş Sorunu Çözümü

PUBG oyun uygulamasına Twitter hesabıyla giriş yapmak istediğinizde “Başarısız Giriş. Lütfen Tekrar Dene.” Yazan bir hata almaktaysanız ve bu hata sürekli devam ediyorsa ne yazık ki bu duruma çözüm bulmanız gerekmektedir. Aksi taktirde hesabınıza bir daha giriş yapamayabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için uygulamanız gerekenlere aşağıda adım adım yer verdik.

 1. Öncelikle bu hatayı aldığınızda tamam butonuna tıklayın ve pencereyi kapatın.
 2. Bu işlemin ardından PUBG Mobile oyunundan çıkış yapın.
 3. Sorunu çözmek için bir dosya yönetimi uygulamasın ihtiyacınız olacaktır. Uygulama marketinden dosya yöneticisi uygulamasını temin edin.
 4. Ardından “En Son Versiyon” yazan butona tıklayın ve versiyonu cihazınıza indirin.
 5. İndirdikten sonra genellikle sol üst köşede bulunan “local” yazan butona tıklayın.
 6. Sol üst köşede yer alan “/” simgesine tıklayın.
 7. Ardından data kısmına girin ve burada share1 yazan butona tıklayın.
 8. Share1 içerisinde yer alan “Gamze_com_tencent_tx” yazan dosyayı açın ve açılan pencerede bulunan “İnstall” butonuna tıklayın.
 9. Bu işlemden sonra bir dosya inecektir. İnen dosyayı açın.
 10. Bu işlemden sonra twitter hesabınıza giriş yapın.
Bunada Göz At  PUBG Mobile Balkabağı Şifresi

Yukarıda yer alan işlemleri gerçekleştirdikten sonra büyük ihtimalle sorununuz çözülecektir. İşlemleri gerçekleştirdikten sonra PUBG uygulamasına Twitter hesabınızla sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.


Yorumlar

 • Adnan

  Hangi uygulamayı indirmek için tıklayacaz

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL