Pubg Mobile UC Hilesi

Pubg Mobile UC Hilesi

Yazar: Emre PUBG

PUBG Mobile UC hilesi, uzun zamandır oyun tutkunlarının merak ettiği konular arasında. PUBG Mobile oyununda UC satın almak pek de ucuz sayılmaz. Oyun içerisinde yüzlerce farklı kombinasyon, silah deseni, paraşüt ve oyun deseni gibi çok şeyi yapabilmenin en kesin yolu UC harcamaktır. Ayrıca her yıl yenilenen sezonlarda yeni kıyafet ve giysilerin UC fiyatı oldukça yüksek. Ancak bu kıyafetler çok fazla ilgi çekici ve güzel. Kullanıcıların bir kısmı bu kıyafetleri alırken, alamayanlar PUBG Mobile UC hilesi araştırması yapıyor.

Hile ile elde ettiğiniz UC’ler sayesinde sezonluk Royale Pas alabilir ve sezon boyunca elit görev ve ayrıcalıklardan da faydalanabilirsiniz. Birçok farklı kıyafete pek çok yeniliğe sahip olmak istiyor ancak bunu yapamıyorsanız, PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır makalemizin devamında ayrıntılı olarak paylaşıldı.

PUBG Mobile UC Hilesi Nedir?

PUBG oynayan oyuncuların hepsi UC’nin ne demek olduğunu biliyor. Peki PUBG Mobile UC hilesi nedir?

Bildiğiniz gibi oyun içerisindeki para birimi UC. Türk kullanıcılar, kredi kartı, cep telefonu ve birkaç farklı yöntem ile bu UC’yi hesaplarına yükleyebilir. PUBG Mobile UC hilesi, bu ödemeleri yapmadan hesabınıza UC yüklemenize imkân veriyor. PUBG Mobile UC hilesi yapan kullanıcılar, hesabına ekledikleri UC’lerden kıyafet ve desen almadan sezonluk Royal Pass’a kadar yapmak isteyip yapamadıklarını gerçekleştirebiliyorlar.

PUBG Mobile UC Hilesi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile UC hilesi nasıl yapılır? İşlemlerinizi kesin hale getirebilmek için size iki farklı yol göstereceğiz. Bu sayede yöntemlerden birini yapamazsanız diğerini yapabilmeniz daha kesin hale gelecektir.

PUBG Mobile UC hilesi nasıl yapılır 1. Yöntem:

https://pubgmobileuchilesi.com/uc.html internet sitesine giriş yapın. Sistemin size sorduğu UC miktarını işaretleyin ve sayfanın alt kısmında yer alan PUBG ID’nizi girin. “Sonraki Sayfa” seçeneğine gelin. Burada sizi doğrulama adımları karşılayacak. Daha sonraki işlemler ise oldukça basit. 5 adımda yapacaklarını ayrıntılı bir şekilde sıralanmıştır. Tüm işlemleri yaptıktan sonra “İşlemleri Kontrol Et” sekmesine gelin. Burada sizi “Tebrikler” yazısı karşılıyorsa, işlemleriniz sorunsuz şekilde gerçekleşmiştir.

Bunada Göz At  PUBG msvcp140.dll Hatası Çözümü

PUBG Mobile UC hilesi nasıl yapılır 2. Yöntem:

Bu yöntem de ilk yönteme çok benzer şekilde yapılıyor. İlk olarak https://www.uchilesi.net/ sitesine giriş yapın ve belirlediğiniz UC miktarını girdikten sonra “Gönder” seçeneğine tıklayın. Daha sonra açılan sayfada sizden ID numaranız istenecektir. Son olarak ilk yöntemde olduğu gibi doğrulama adımlarını takip edin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki açıklamaya göz atın:

Hile sayfasından Google’a yönlendiriliyorsunuz. Arama motoruna “Nasıl Denir araması yapın ve arama sayfasında yer alan ilk linke giriş yapın. Siteye giriş yaptıktan sonra 4-5 sayfaya tıklayın ve içerisinde yaklaşık olarak 2 dakika geçirin. Gezinme işlemi tamamlandıktan sonra doğrulamanın ikinci kısmına gelin. Hilenin alt kısmında yer alan ikinci doğrulama seçeneğine tıklayın ve reklamın açılmasını bekleyin. Reklam sayfasında da yaklaşık olarak 2 dakika geçirin ve bu adımı da geçin.

Bir sonraki adım, sayfa içerisinde bulunan Youtube linkine tıklayın abone olun ve son olarak Instagram sayfasına girerek takip atın.

Önemli NOT 1: Siteye giriş yaptığınızda sizden istenen ID numarası, oyuncunuzun numarasıdır. ID numaranızı bilmiyorsanız, sol üst köşeye tıklayarak profilinize giriş yapın ve adınızın yanındaki ID numarasını kopyalayın.

Önemli NOT 2: PUBG Mobile UC hilesi, sistem tarafından banlanma sebebine sebep olabilir. Hiçbir hile yönteminin banlanmama garantisi bulunmaz. Bu işlemler vesilesiyle hesabınızda meydana gelebilecek herhangi bir sorundan sitemiz herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Yapacağınız tüm işlemlerde hesabınızda meydan


Yorumlar

  • Berzan

    Pubg mobile uc çok bahlı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL