Pvp Serverler Oyunlarına Giriş ve Oyun İndirme Nasıl Yapılır?

Pvp Serverler Oyunlarına Giriş ve Oyun İndirme Nasıl Yapılır?

Yazar: Emre Genel

En yeni pvp serverler tanıtımları ve metin2 pvp serverler oyunları listesi için en sağlam oyun bulma kanalını sizlerle paylaşmak isteri. Pvp server oyunları genellikle özel sunucularda olduğu için bu sunucuların ip ve kayıt paneline ulaşmanız gerekmektedir. Bununda en iyi yolu kaliteli bir tanıtım sitesi olan iyipvp.com sitesinde listelenen oyunlardan bilgilere ulaşmak olacaktır.

Pvp Oyunları oyuncularına hızlı ve zevkli bir ortam sağlamak için vardır. Bu tür oyunlara girmenin en iyi yolu şu şekilde olabilir.

1- Tanıtım sitemize ziyaret edin ve sitede oyun kategorilerinde birini seçin.

2- Oyun seçimi yaparken Server sahiplerinin verdiği reklamları okuyun ve size uygunmu bilgilenin.

3- Oyun sayfasının websitesine giderek hem kayıt olup hemde oyunu indirin. Tüm işlemler tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. 

Oyunlar Tanıtım Sitesi: İyiPvp.Com

Oyunlarda en güzel özelliklerden biri ise hızlı gelişim ve kolay kazanımlardır. Pvp Serverler oyunlarını nasıl buluruz derseniz bu konuya geçmeden daha ayrıntı vermek isterim. Pvp oyunları demek normalde atıyorum metin2 online oynuyorsunuz. Fakat yıllardır belli bir seviye gelmek için uğraş veriyorsunuz. Oysaki pvp server oyunlarında iş böyle değil daha hızlı kasılma yani level alma ve daha kolay itemlere sahip olma var. 

Bir oyunda markette satılan bir itemi para verip alacağınıza pvp server oyunları ile ücretsiz olarak elde edebilir ve deneyebilirsiniz. Bu size normal oyunda da ön fikir olması içinde yararlı olabilir. Diyeceğimin kısacası ön prova şeklinde oyunda bölümleri ve itemleri test edip deneyebilirsiniz.

Oyunların kötü yanları ise çok uzun zaman ayakta kalamamalırıdır. Buda oyun server sahiplerinin yetersiz bütçeye sahip olmalıdır. Fakat bazı oyunlar 3 4 yıldır ayakta ve halen ilk günki gibi oyuncuları ağırlamaktadırlar.  Metin2 Pvp Serverler oyuncuları artık özel sunucularda arkadaşlarını buluyor ve ciddi bir kitle ile oyunlar oynanıyor.

Bunada Göz At  Pearl Abyss, Black Desert için Netflix Orijinal Yapımlarından “Cursed”ü Konu Alan Yeni Bir İçerik Yayınlıyor

Oyun diline gelirsek Şunu söyleyim hepsi türkçe ve gördüğüm kadarı ile de hep güncellenme olmakta. Alternatif oyun düşünenler için bence güzel bir oyun kategorisi diye düşünüyorum. Bir oyun denemek isterseniz. İyipvp sitesinden oyunların listesine bakabilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL