Risk of Rain 2 Oyununun Çıkış Tarihi Gecikti

Risk of Rain 2 Oyununun Çıkış Tarihi Gecikti

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Hoppo Games, ilkbaharda bu yamayı teslim etmeyi planladıktan sonra bu Ağustos ayında 3D roguelike Risk of Rain 2 oyununun son erken erişim güncellemesini sunacak.

Risk of Rain 2’nin Steam sayfasında paylaşılan bir yayında geliştirici Hopoo, 1.0 yamasının Quickplay sisteminin yerini alacak çevrimiçi oyunlar için bir eşleştirme tarayıcısı ve eski içerikler için ek iyileştirmeler gibi önemli oyun kalitesi güncellemeleri sunacağını söyledi. Ekip, oyunculara devam eden pandemiyle ilgili herhangi bir sebepten ziyade PC’de erken erişimden ayrıldığından oyunculara mümkün olan en uygun Risk of Rain 2’yi getirmek için güncellemeyi geri çekmeye karar verdi.

Risk of Rain 2 oyuncuları güncelleme geldiğinde sabırsızlıkla beklemek için yeni bir oynanabilir karaktere sahip olacaklar. Oyunun resmi Discord sunucusundaki hayranları bir sonraki oynanabilir karakteri tamamen yeni bir survivor olarak seçti. Enforcer, Chef ve kadrodaki bir sonraki nokta için uzun söylentiler var gibi duruyor. Stüdyo gelecekte daha fazla karakter tanıtmaya henüz karar vermedi. Risk of Rain 2 geçen yıl sürpriz bir hit haline geldiğinden 1.0 güncellemesi muhtemelen oyunun son güncellemesi olmayacaktır.

Risk of Rain 2’nin konsol sürümüne ait olan oyuncular yine de Artifacts güncellemesinin gelecek ay planlandığı gibi gelmesini bekleyebilirler. Yama geçen ay PC oyuncuları için başlatıldı ve Sky Meadow sahnesini, yeni eşyaları ve Engineer için kilitlenebilir bir kaplamayı içeriyordu. Hopoo, konsol portlarının PC güncellemesinden sonra belirtilmemiş bir tarihte 1.0 güncellemesini almayı bekliyor.

risk of rain erken erişim takvimi

Risk of Rain 2, oyuncuları üçüncü şahıs nişancı / roguelike oyununa bağlayacak kadar içerikle başlatıldı. Nisan 2019 lansmanından bu yana sadece bu kapsamda büyüdü. Başlık geçen yılın en büyük indie başarılarından birisi olarak kutlandı ve oyuncular artık karakterlerinde ve eşyalarında nasıl ustalaşacaklarını biliyorlar.

Bunada Göz At  Cyberpunk 2077 Mad Max Filminden Esinlenen Arabayı Gösteriyor

Risk of Rain 2’de artık PC, Playstation 4, Nintendo Switch ve Xbox One platformlarında erken erişime açık.

Sitemizde bulunan diğer oyun haberlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL