Sağlam Torrent Oyun İndirme Sitesi (Torrent-Medya)

Sağlam Torrent Oyun İndirme Sitesi (Torrent-Medya)

Yazar: Emre Genel

Her geçen gün yeni torrent siteleri piyasaya çıkmaya devam ediyor ancak markalaşmış olan torrent oyun indirme siteleri güven verdiği için kullanıcılar tarafından tercih edilmeye devam ediyor. Editörleri ve ekibinin yıllardır piyasada olduğu torrent-medya (www.torrent-medya.com) aksiyon oyunları, yarış oyunları, spor oyunlar, simulasyon oyunları gibi bir çok alanda torrent oyunlar sunmaktadır. Sizlerde evde canınız sıkkınken oyun oynamak istemez misiniz? Eğer açık dünya benim işim ve ben Rockstar Games’in yaptığı oyunların tamamını seviyorum derseniz bu sene yayınlanacak olan Grand Theft Auto VI oyunu gta 6 torrent indir
full tek link indirme bağlantısıyla torrent-medya ekibi ile sunulmuş durumdadır. Hemen bu sayfayı takip ederek sizlerde ilk çıktığında GTA 6 oyununu hikaye modunu ücretsiz olarak indirerek oynayabileceksiniz.

Torrent-Medya sitesinde bir çok oyun tek link şekilde ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmuş durumda olup son zamanlarda en çok futbol oyunları arasından PES 2020 oyunu tercih ediliyor. Online olarak oynamanıza imkan yok fakat kariyer modu, hızlı maç modu, rastgele maç modunu oynamak isterim diyorsanız full indir şeklinde pes 2020 torrent indir bağlantısından tek link oyunu indirebilirsiniz. PES 2020 oldukça hızlı şekilde inmekte olup hemen çıkan setup üzerinden oyunu kurabilirsiniz.

Yine bu sene Mart ayında piyasaya çıkacak olan en iyi yapımlar arasında yer alan ve GTA 7 ile eş değer tutulan Watch Dogs Legion içinde torrent-medya ekibi şimdiden sayfasını hazırladı ve görselleri ile açıklamalarıyla karşımıza çıktı. Mart ayında oyunu ilk indirenler arasında olmak, tek link indirmek için watch dogs legion torrent indir full indir bağlantısı üzerinden Watch Dogs Legion oyununu hem torrent hemde tek link olarak indirebilirsiniz.

Torrent İndirme Sitesi: www.torrent-medya.com (Torrent-Medya)

Bunada Göz At  En İyi 8 Ekolayzer Programı

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL