Space Force Fragmanı Netflix’te Yayınlandı

Space Force Fragmanı Netflix’te Yayınlandı

Yazar: Emre Sinema

Bu ayın ilerleyen günlerinde Netflix, konsepti ABD ordusunun yeni üssüne dayanan merakla beklenen komedi dizisi Space Force‘un ilk sezonunu yayınlayacak. Hayranlar dizinin gelişini dört gözle bekliyorlar. Dizi Greg Daniels ve Steve Carell tarafından ortaklaşa yaratıldı. Carell’de başrol oynadı. Space Force belki ay sonuna kadar Netflix’e ulaşamayabilir ancak Netflix hayranlar için bir fragman yayınladı.

Carell, Space Force’de Hava Kuvvetleri‘nin sorumluluğunu almayı umduğu dört yıldızlı General Mark Naird rolünü üstleniyor. Ancak bunun yerine yeni yapılan Space Force’un komutası oluyor. İşleri başarabilecek ve ciddiye alınabilecek bir şeye hizmet etmekten görevli oluyor. Ancak bu beklediğinden daha zor oluyor.

John Malkovich ayrıca Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow ve Don Lake ile birlikte Space Force’da rol alıyor. Daniels, Howard Klein‘in yönetici yapımcısı ve dizi sorumlusu olarak görev alıyor. Bu sadece Daniels ve Carell arasında bir Ofis birleşmesi değil, aynı zamanda Parklar ve Rekreasyon konusunda çalıştıktan sonra, Schwartz ile birlikte beğeni toplayan TV yapımcısını bir kez daha görüyoruz.

Bunada Göz At  2019'un En Popüler Türk Komedi Filmleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL