Steam En İyi Arka Planlar

Steam En İyi Arka Planlar

Yazar: Emre Rehber

Dünyanın en popüler dijital oyun platformu olan Steam, profilleri özelleştirilebilen bir platform. Profillerinizi hareketli veya hareketsiz duvar kağıtlarıyla kaplayabilirsiniz. Kendinize göre harika bir profil yaratabilirsiniz tabii bu size kalmış. Steam’de milyonlarca duvar kağıdı satılmakta ve herkes alıp kullanabilir. Biz bu yazımızda sizlere Steam en iyi arka planlar diye oldukça fazla arka plan listeledik, aşağıda istediğinizi seçebilirsiniz.

Steam En İyi Arka Planlar

Aşağıda sizler için oldukça fazla arka plan listeledik sizde istediğinizi, beğendiğinizi alıp kullanabilirsiniz size kalmış. Eğer yapabiliyorsanız arka planları alıp profilinize özgü olarak da değiştirebilirsiniz. Gelin şimdi sizler için beğendiğimiz Steam en iyi duvar kağıtlarına bakalım. Fiyatı ve satın alma linki ile birlikte hepsini ekledik, tıklayıp gidebilirsiniz.

Madness – 0,43 TL

madness

End of Line – 2,61 TL

end of line

RockBoshers Box Art – 44,64 TL

Rock Boshers Box art

Meteor Shower – 75,53 TL

Meteor Shower

General – 0,50 TL

General

Fiery Death – 40,94 TL

Fiery Death

Caldari State – 0,31 TL

caldari state

Cube – 68,89 TL

Cube

Crossroads – 0,13 TL

Crossroads

Codenamed: Zombie – 1,35 TL

Codenamed Zombie

Circuits – 16,64 TL

Circuits

Tidehunter – 0,30 TL

Tidehunter

Grave Digger – 23,24 TL

grave digger

TGC – 0,58 TL

tgc

Deep Under – 1,46 TL

deep under

Kreutzer Alley – 5,21 TL

kreutzer alley

Steam

Steam, Valve Corporation tarafından geliştirilen, bir dijital dağıtım, dijital hak yönetimi, çok oyunculu oynanış ve iletişim sunan platformdur. Oyunların geniş çapta dağıtımı ve onlarla ilgili çoklu ortamların tamamen internet üzerinden yayılımı için kullanılmaktadır. Pek çok oyun, eklenti paketi, yazılım, video ve oyunlar ile ilgili programların satışı Steam üzerinden yapılmakta ve bu sayede bilgisayara doğrudan çevrimiçi olarak indirilebilmektedir. Ayrıca Steam, kullanım açısından performans sağlayan sistem tepsisi/sistem çekmecesi ve görev çubuğundaki pozisyonu ile benzerlerinden ayrılır.

Mayıs 2016’dan itibaren 125 milyon aktif kullanıcıya sahiptir ve Ocak 2019’dan itibaren 30 binden fazla oyun barındırmaktadır. 2017 yılında günlük ortalama 33 milyon, aylık ise 67 milyon aktif oyuncu sayısı görmüştür.

Bunada Göz At  Nasıl Lisanslı E-Sporcu Olunur?

Steam, oyun barındırma hizmeti dışında da çeşitli hizmetler sunar. Bu hizmetlerden birçoğu Steam hesabında 5 Amerikan Doları’ndan daha az harcama yapılmışsa kullanılamaz olur.

İstemci; Windows, Linux ve Mac OS üzerinde yüklenebilir ve bu işletim sistemini destekleyen içeriklerin kurulmasına izin verir. 21 Ağustos 2018 itibarıyla; Steam Play Beta, sadece Windows için geliştirilmiş oyunların da Linux üzerinde çalıştırılmasını mümkün kılmıştır. Bu, Wine yazılımının Valve tarafından fonlanmış ve değiştirilmiş sürümü olan Proton ile gerçekleştirilmektedir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL