Muhammed Işık (Theokoles) Kimdir?

Muhammed Işık (Theokoles) Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

e-Spor‘un en iyi orman oyuncularından Muhammed Işık namıdiğer Theokoles kimdir bu yazımızda yakından tanıyacağız.

İsim-Soyisim, Nereli, Doğum Tarihi ve Eğitim Durumu

Muhammed Işık namıdiğer Gurd. 26 temmuz 1992 yılında Ankara‘da doğdu. Gazi Üniversitesi Elektronik bölümününden mezun oldu

E-spora nasıl bir giriş yaptı ?

Çocukluğundan beri bilgisayar oyunlarına ilgi duyan Theokoles,üniversiteden mezun olduktan sonra  E-spora geçiş yaptı.Üç yıl boyunca Profesyonel League of Legends orman rolü oyuncusu oldu. Bu süreçte Türkiye’nin sayılı ve başarılı oyuncularından birisi oldu. Hem bireysel olarak hem de oynadığı takımlar ile birlikte bir çok yurt içi ve yurt dışı başarı elde etti. İlk kurulan Beşiktaş E-spor takımında yer aldı. Takımıyla birlikte Uluslararası Wild Card Turnuvası şampiyonu oldu ardında Amerika’daki Dünya Şampiyonasında yer aldı. Samimi, doğal kişiliği ile binlerce insanın sevgi ve saygısını kazanan Gurd,dünyanın en iyi orta koridor oyuncularından olan SKT Faker’a  yaptığı baskın ile takipçilerinin hafızasında unutulmayan bir yere sahip oldu.

Twitch onun için bir meslek mi  yoksa hep eğlence mi?

Espor kariyerine ara verip erken emekli olan Theokoles, 2016 yılında Twitch.tv’e geçiş yaptı. Her gün canlı oyun yayınları yapmaya başladı. Eğlenceli ve öğretici yayın yapıyor. Bunun yanı sıra izleyilerinyle sohbet ediyor , oyunculuk hayatının tecrübelerini aktarıyor ve anılarını paylaşıyor. Ardından youtube için de içerik üretmeye başladı ve büyümekte olan bir kanala sahiplik yapıyor. 2016 yılının sonlarına doğru İstanbul’a taşındı. Kendi adının tescili ve logosunu alarak bir Marka oldu. Değerli takipçilerin isteği üzerine kendi merch ürünlerinin satışına başladı. Tamamen eğlenme ve eğlendirme amacıyla yaptığı bir aktiviteyi meslek haline getirdi ve bu yönde ilerlemeye devam etmektedir.

Bunada Göz At  Berkay Berksun Kimdir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL