Truck and Logistics Simulator Sistem Gereksinimleri

Truck and Logistics Simulator Sistem Gereksinimleri

Yazar: Emre Sistem Gereksinimleri

Yeni çıkmış olan Türk yapımı oyun Truck and Logistics Simulator oyunu bir çok oyuncu tarafından oldukça seviliyor. Hem tek oyunculu hem de çok oyunculu olarak sana verilen lojistik görevlerini başından sonuna kadar yerine getireceğin bir araç simülasyon oyunudur. Bu yazımızda sizler için Truck and Logistics Simulator sistem gereksinimleri ve kaç gb olduğunu açıkladık, minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini aşağıda bulabilirsiniz.

Truck and Logistics Simulator Sistem Gereksinimleri – Kaç GB ?

Oyunun sistem gereksinimleri aşağıda sizlerle paylaştık, sistem gereksinimlerine baktığımızda bu dönemde ortalama bir bilgisayarla çok rahat bir şekilde yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz gibi gözüküyor. Minimum sistem gereksinimlerine baktığımızda da eski bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows Vista/ 7/ 8/ 10

İşlemci : Çift çekirdekli 2 GHz işlemci veya daha üstü

Grafik Kartı : NVIDIA GT 730 veya AMD R7 240

Bellek : 4 GB RAM

HDD : 4 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10

İşlemci : Intel Core i5-8400 veya AMD Ryzen 5 2600

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 1050 veya AMD Radeon RX 560

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 4 GB

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir

Truck and Logistics Simulator

Karmaşık yükleme görevlerini yerine getirmek ve farklı kargoları müşterilerine teslim etmek için birbirinden farklı 20’den fazla aracın direksiyonuna geç. Kargoyu vanlar, kamyonetler ve tırlarına yüklemek için forkliftler, vinçler, teleskobik yükleyiciler, tekerlekli yükleyiciler ve daha pek çok lojistik aracın hepsinde ustalaş.

İlerlemeli kariyer moduna geç ve yeni araçlar almak, araç filonu yükseltmek ve en ağır yükleri taşımak için zorlu görevleri başarıyla tamamla. Sürüş becerilerinin sınırlarını zorlayacak yükleyiciler ile 21 tonluk yükleri taşıyacağın tehlikeli arazi görevlerinin üstesinden gel. Şehirdeki en büyük lojistik şirketi olmak için birbirinden farklı araçlarda ustalaşarak ve araçların tüm potansiyelinden yararlanarak gelirini en yüksek seviyeye çıkar.

Bunada Göz At  Devil May Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Özel dikkat isteyen hassas kargo görevlerinde uzmanlaş. Daha yüksek ödüller kazanmak için kargoyu zarar vermeden dikkatlice yükle, sür ve teslim et. Araç taşıma görevleri için araçları dorselerinin üzerine manevra yaparak yerleştir. Kargo kapasiteni artırmak için araçlarına dorse bağla, bakım alanlarında araçlarını onar ve benzin istasyonlarında araçlarının yakıt deposunu doldur.

Switch ve bilgisayar üzerinde çapraz platform uyumlu çok oyunculu moda geç ve arkadaşlarınla konvoy oluşturup heyecan verici teslimatlar yap. Hemen teslimat yapmaya başla ve lojistik imparatorluğunu kur!


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL