Valorant Crosshair Ayarları | wtcN, cNed, Rip, Mithrain

Valorant Crosshair Ayarları | wtcN, cNed, Rip, Mithrain

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyunun standart crosshair ayaları pek iyi değil ve bizde bu yazımızda sizlere Valorant crosshair ayarları göstereceğiz. Yazımızda Twitch yayıncılar ve e-Sporcuların kullandığı crosshair ayarlarını sizlerle paylaştık, sizler istediğiniz ayarları kendiniz alıp ayarlayabilirsiniz. Hadi gelin bakalım kimler nasıl crosshair kullanıyor.

Valorant Crosshair Ayarları

Aşağıdaki listemizde wtcN, Rip, Shroud gibi birçok profesyonel oyuncunun crosshair ayarı var.

cNed Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu cNed crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

cned crosshair ayarları

wtcN Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu wtcN crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

wtcn crosshair ayarları

Berk “Rip” Tepe Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu Berk Rip Tepe crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

berk rip tepe crosshair ayarları

Mithrain Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu Mithrain crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

mithrain crosshair ayarları

AlpTV Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu AlpTV crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

alptv crosshair ayarları

Shroud Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde bu Shroud crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

Nişangah Rengi: Camgöbeği

Ana Çizgi: Açık /1 /1

İç Çizgi: 1 /8 / 3/ 6

Dış Çizgi: 0 /0 /0 /0

Merkez Nokta: Kapalı

Ateşleme Hatası: Kapalı

Hareket Hatası: Kapalı

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Skye Ne Zaman Gelecek?

Yorumlar

  • Hamza

    Cned crosshair merak ediyordum baya yararlı oldu

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL