Valorant FPS ve Ping Gösterme

Valorant FPS ve Ping Gösterme

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyun içinde herkes oyunda kaç FPS aldığını görmek ister fakat oyunu ilk açtığınızda FPS ve Ping göstergeniz ortaya çıkmaz bunu sizin açmanız gerekir çünkü herkesin oynayış stili farklıdır bazıları göstergeleri açar bazıları ise açmaz. Eğer sizde FPS ve Ping göstergelerini açıp oynayanlardansanız bu yazımızda sizlere Valorant FPS gösterme nasıl açılır onu göstereceğiz.

Valorant FPS (Ping) Gösterme

FPS ve Ping göstergesini Valorant’ın ayarlarından açabiliyorsunuz ve oyunun kendi göstergesini kullanabiliyorsunuz. Aşağıda sizlere adım adım bu göstergenin nasıl açılacağını gösterdik adımları izleyerek ve uygulayarak sizde FPS ve Ping göstergenizi açabilirsiniz.

  • Valorant‘a giriyoruz.
  • Ana ekranda oyun ayarlarına giriyoruz.
  • Açılan ayarlar ekranında yukarıdan “Video” kısmına tıklıyoruz.
  • Ardından tekrardan gelen ekranda “Nitelikler” sekmesine tıklıyoruz.
  • FPS ve Ping değerlerinizi görmek için “İstemci FPS” ve “Ağ Gidiş Geliş Süresi” yazan kısımları “Sadece Metin” olarak ayarlıyoruz ve çıkıyoruz.
  • Artık oyuna girdiğinizde hem FPS hem de Pinginiz gözükecektir.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Team wtcN Valorant Turnuvasında Büyük Finalinde!

Etiketler: Manşet


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL