Valorant Hata Kodu Van 6 Çözümü

Valorant Hata Kodu Van 6 Çözümü

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Son zamanlarda oyuncular oyunda sinir edici bir hata ile karşılaşıyorlar. Oyunda karşılarına çıkan bu hata tam maç sırasında oyundan atabiliyor ve bu yüzden de oyuncuları maçta geride başlatıyor. Valorant hata kodları son zamanlarda oldukça sinir bozucu olmaya başladı, bu yazımızda sizlere Valorant Hata Kodu Van 6 çözümünü göstereceğiz.

Valorant Hata Kodu Van 6 Çözümü

Bu hata ile ilgili birçok çözüm yöntemi var fakat hangisi kesin olarak bilinmiyor. Hata kodu ile alakalı Riot Games’den de resmi bir açıklama gelmediği için çoğu kişi alternatif çözümler üretmeye başladı. Bizde bu yazımızda sizlere bu hata kodunun çözümüyle alakalı alternatif çözümleri sunduk. Aşağıda vermiş olduğumuz alternatif çözümleri deneyerek çözüme ulaşabilirsiniz. Eğer verdiğimiz alternatif çözümler işe yaramadıysa Riot Games’e destek talebi açarak bildirebilirsiniz, ne kadar çok destek talebi açılırsa ona göre sorun için çözüm üretebilirler.

Güvenlik Duvarını ve Vanguardı Kaldırın

Aşağıda ki adımları uygulayarak önce güvenlik duvarını kaldırabilirsiniz ardından da Valorant Vanguardı kaldırın.

  • “”Windows”” ve “”R”” tuşlarına aynı anda bas.
  • Metin alanına “”services.msc”” yaz ve enter’a bas.
  • Aşağı in ve listede “”Windows Güvenlik Duvar””nı bul.
  • “”Windows Güvenlik Duvarı””na sağ tıkla ve “”Özellikler””i seç.
  • “”Başlatma Tipi””ni “”Devre Dışı Bırak””a çevir.
  • “”Tamam””a tıkla.
  • Aynı adımları “”””Windows Defender”””” hizmeti için de uygula.
  • Bilgisayarını baştan başlat.
  • Sonrasında C:\Riot Games klasöründen Riot Clienti sil ve oyunu tekrar kurmayı dene.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant Güncelleme Hatası 2020

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL