Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar?

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oynayan çoğu oyuncunun aklında Radyanit Puanı ile alakalı sorular var. Bu yazımızda sizlere Valorant Radyanit Puanı ne işe yarar ondan bahsedeceğiz. Radyanit Puanı, Valorant oyununda ki bir para birimidir. Valorant Oyununda 3 adet para birimi bulunur: Krediler, Valorant Puanı ve Radyanit Puanı. Radyanit Puanı nasıl kazanılır bu yazımızda ondan da bahsettik.

Valorant Para Birimleri

Valorant oynarken kullanacağınız para birimleri 3’e ayrılır. Biz sizlere bu 3 tanesini açıkladık gelin merak ettiklerinize bakalım.

Krediler Ne İşe Yarar

Krediler maç esnasında kullanılır. Sadece eşya ve yetenek alımlarında kullanılan para birimi Kredilerdir.

Valorant Puanı Ne İşe Yarar

Oyun içinde kontratlarına erken aşamalarda seviye yükseltmeye veya gerçek hayattaki paranı seçkin kaplama ve Radyanit Puanı için harcamanı sağlayabilir.

Valorant Radyanit Puanı Ne İşe Yarar

Bu para birimiyle silahlarını geliştirebilir, cephaneliğini iyileştirebilirsin. Radyanit puanını Valorant Puanı kullanarak veya savaş biletleri ile de alabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant İpuçları, Püf Noktaları ve Taktikler

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL