Valorant Şifre Değiştirme

Valorant Şifre Değiştirme

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Valorant hesabınız başkasının eline geçmiş olabilir veya şifresini daha akılda kalıcı bir şey yapmak istiyor da olabilirsiniz fakat nereden ve nasıl değiştirileceğini bilmiyorsanız bu yazımızda sizlere Valorant şifre değiştirme nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Şifre Değiştirme

Aslında Valorant şifre değiştirmek kolay fakat çoğu kişi nasıl yapılacağını bilmediği için karışık bir olay zannediyor. Aşağıda sizler için adım adım nasıl değiştireceğinizi gösterdik adım adım uygularsanız sizde şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 • Buraya tıklayarak Riot Games’in hesap giriş kısmına gidiyoruz
 • Hesabımızla giriş yapıyoruz
 • Direk karşımıza şifre alanı çıkıyor, sağ tarafta düzenleme butonuna tıklayarak güncel şifrenizi daha sonrasında yeni şifrenizi girerek değiştirebilirsiniz.

Yukarıda açıkladığımız yöntemi adım adım uygulayarak şifrenizi değiştirebilirsiniz, bir diğer yöntem ise “Şifremi unuttum” diyerek e-postanıza gelen bağlantı ile de şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant DX11 Feature Level 10.0 Hatası Çözümü 2021

Yorumlar

 • nevrut

  salamlar

 • mert

  Kullanıcı Adımı Biliyorm Fakat İsmimi Ve Epostamı Bilmiyorum Yardım Edin

 • doğa

  hesabımın şifresini değiştirmek istiyorum

 • Aslan

  Başka bir kişi şifreye biliyor

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL