Valorant Yeni Ajan: Killjoy

Valorant Yeni Ajan: Killjoy

Yazar: Emre Valorant

Riot Games‘in son dönemlerde oldukça popüler olan FPS oyunu Valorant‘a yeni bir ajan ekleniyor. Valorant’ın çıkışından itibaren ilk defa yeni bir karakter oyuna ekleniyor. Henüz ne zaman geleceği belli değil fakat Valorant 1.05 yama notları ile birlikte oyuna eklenebilir. Yeni karakterin ismi “Killjoy“. Aşağıda sizler için eklenecek olan yeni ajan ile alakalı detayları ekledik.

Valorant Yeni Ajan Killjoy

Oyuna yeni eklenecek olan Killjoy, Reddit‘te bir Valorant hayranı tarafından bulundu ve bütün özelliklerini videoya çekerek yayınladı. Bugün itibari ile de resmi olarak yeni ajan tanıtıldı. Gelin tanıtım videosuna bakalım.

Killjoy Yetenekleri

Alarmbot

Bu yetenekte, menziline giren düşmanlara saldıran bir bot bulunuyor. Ayrıca Alarmbot, sadece hasar vermekle kalmıyor ayrıca hedefi, her kaynaktan gelecek olan saldırılara karşı iki kat savunmasız bırakıyor.

Taret

Adından da anlaşılabileceği gibi bu yetenekte taret kurulmasına izin veriliyor. Taret, 180 derecelik koni içerisindeki düşmanlara ateş ediyor. Özellikle savunma oynarken oldukça kullanışlı olabilecek bir yetenek.

Nanoswarm

Bu yetenekte bir el bombası atılıyor. Sessiz bir şekilde giden bomba indiğinde Nanoswarm aktive ediliyor. Bu işlem sonrası düşmana hasar veren nanobotlar salınıyor.

Lockdown

Zamanlamanın oldukça önemli olduğu yetenekte cihazı yerleştiriyorsunuz. Ardından 8 saniye boyunca etki alanındaki tüm düşmanları durduruyor. Düşmanlar bu cihazı yok edebilse de birden çok yerleştirilebiliyor.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant 1.04 Yama Notları

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL