Valorant Yeni Skin: Feed Your Ego

Valorant Yeni Skin: Feed Your Ego

Yazar: Emre Valorant

Son zamanlarda tüm dünyada oldukça ilgi gören Riot Games ‘in çıkarttığı oynaması ücretsiz FPS oyunu Valorant kapalı betadan çıktıktan sonra tüm oyuncularla buluştu. Oyuna gün geçtikçe yeni yamalar gelmeye devam ediyor ve yeni şampiyonlar, yeni skinler ekleniyor. Valorant 1.08 yama notları ile birlikte yeni bir skin geleceği söyleniyor. Valorant’ın kendi resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gelecek olan iki tane skini paylaştı, bu yazımızda yeni gelecek olan Valorant yeni skin Feed Your Ego hakkında bildiklerimizi aktaracağız.

Valorant Yeni Skin

Valorant’ın resmi Twitter hesabında 14 ve 15 Eylül‘de iki tane video paylaşıldı, yeni yama ile birlikte gelmesi bekleniyor. Gelin skinlere bakalım.

Feed Your Ego

Valorant’ın Twitter hesabından yapılan bu paylaşım yeni bir bıçak skininin geleceğini gösteriyor fakat skin belli olmuyor, dün yaptığı paylaşımda ise skini gösteriyor ona da aşağıda ki videodan bakabilirsiniz.

High risk // high heat // 9.17

Silahlara gelecek olan yeni skinler aşağıda paylaşılan kısa videoda gözüküyor, çoğu silaha yeni ve harika skinler geliyor.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bunada Göz At  Valorant 1.06 Yama Notları

Yorumlar

  • Uğur

    Vp istiyorum lütfen yağmacı vandal alıcam

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL