Warhammer Online Nedir ve Nasıl Oynanır?

Warhammer Online Nedir ve Nasıl Oynanır?

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Warhammer Online: Age of ReckoningBioWare Mythic and Electronic Arts tarafından geliştirilmiş çok oyunculu bir MMORPG’tur. Games Workshop tarafından geliştirilen popüler Warhammer Fantasy ayarına dayanan oyun, PvP savaşında Düzen ve Yıkımın yanlarını çukurlaştıran güçlü bir Realm vs. Realm (RvR) odağına sahip oyunu oynayabilir ayrıca oyunun açık dünyasında gerçekleşen ve oyuncu iş birliği gerektiren Kamu Görevleri’ni ve oyundaki eylemleri, Warhammer lore hakkında bilgi veren devasa bir Bilgi Kitabına sahip olabilir. Bu makalemizde sizler için Warhammer online nedir ve nasıl oynanır konusunu detaylı bir şekilde ele aldık. Peki Warhammer online nedir ve nasıl oynanır?

Warhammer Online Age of Recokining Oyun İçeriği

Yedi Yarış: Düzen Ordusu olarak oynayın ve Cüceler, İmparatorluk ve Yüksek Elfler arasından seçim yapın, bedava hesap ve şifrelerle üst düzey karakterlele İmha Ordularına katılın ve Greenskins, Kaos ve Kara Elfler arasından seçim yaparak PvP’de Skaven olarak oynayın.

Diyar: Rastgele Çatışmalar, objektif güdümlü Savaş Alanları, anlık Senaryolar ve destansı Kampanyalar dahil olmak üzere çeşitli PvP modlarına katılabilirsiniz.

Kamu Görevleri: Açık dünya, kademeli hedefleri tamamlama ve özel ödüller kazanma konusunda diğer oyunculara katılmak için Kamu Görevlerine katılın.

Bilgi Kitabı: Oyunun hikayesi ve Warhammer lore hakkında bilgi kilidini açarken, oyun içi etkinliklerinizi Tome of Knowledge ile takip edin.

Kariyer

Cüceler | Ironbreaker, Runepriest, Mühendis, Avcı.

İmparatorluk Görevlileri| Parlak sihirbaz, savaşçı rahip, cadı avcısı, yanan güneşin şövalyesi.

Yüksek Elfler | Kılıç Ustası, Archmage, Gölge Savaşçısı, Beyaz Aslan.

Yeşiller | Kara Ork, Şaman, Squig Çobanı, Choppa.

Kaos | Seçilmiş, Magus, Zealot, Çapulcu.

Kara Elfler | Cadı Elf, Khaine öğrencisi, Büyücü, Kara Muhafız.

Reckoning’in Dönüşü, bir Warhammer Online özel sunucusudur.
18 Aralık 2013’te resmi sunucuların sonunun açıklanmasından bu yana, bazı insanlar bu muhteşem oyunun sürekliliği için emülatör profesini geliştirdiler ve üzerinde çalıştırdılar.

Bunada Göz At  Battlefield V Sistem Gereksinimleri

Warhammer Online Age of Reckonig

Bedava Warhammer Online Age of Reckonig hesapları ve şifreleri sayesinde oyun içerisinde elit öğelere ücretsiz şekilde sahip olabilir ve rakiplerinizden daha üstün bir karaktere sahip olabilirsiniz. Özellikle rol yapma oyunlarında yapılan ilk görevler sıkıcı ve level atlamayı zorlaştıran can sıkıcı durumlar olabilir. Bunun için yalnızca sizin için sunulan hesaplara giriş yapmayı denemek ve başarılı olana kadar buna devam etmek. Sizden önce hesaplara giriş yapmış kullanıcılar hesap bilgilerini veya şifrelerini değiştirmiş olma durumunda girişiniz engellenmiş olabilir. Ancak site içerisinde yer alan tüm bilgiler denenmiş ve onaylanmış bilgilerdir.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL