Yeni Sınıf Sorceress Artık Black Desert Mobile’da 

Yeni Sınıf Sorceress Artık Black Desert Mobile’da 

Yazar: Emre Genel

2019 yılından bu yana Black Desert evrenine gelen birçok sınıf güncellemesinin ardından, Black Desert Mobile’a gelen son güncellemeyle birlikte oyuna yeni sınıf Sorceress dahil oldu. Güncellemeyle birlikte oyuna eklenen yeni Enchantment sistemi ile Maceracılar birçok yeni özellikten yararlanabilecek. Yanı sıra Pearl Abyss ilk kez düzenlenen “Black Desert Mobil Dünya Şampiyonası – Ramoness!” etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Pearl Abyss bugün yeni sınıf Sorceress’ın nihayet Black Desert Mobile’a geldiğini açıkladı. Maceracılar artık çeşitli saldırılar ve hızlı hareketlerle savaş becerilerini geliştirmek için kara büyü ustasını oynayabilecekler. Bugünden itibaren Maceracılar, savaş alanının hakimi olan eşsiz Sorceress sınıflarını oluşturarak farklı deneyimler kazanabilecek. Sorceress, Amulet ve Talisman silahları ile kara büyü ve savaş sanatlarını birleştirerek savaş alanında düşmanlarını alt edebilecek.

Yeni Sorceress sınıfının Black Desert Mobile oyununa eklenmesiyle birlikte Maceracılar birçok yeni maceraya atılabilecekler. Yeni gelen Sorceress beceri seti, Maceracıların hasardan kaçarken kritik isabetlerle menzilli ve kaçamak saldırılar yapabilmesini sağlayacak. Aynı zamanda Maceracılar yeni Sorceress sınıfının karanlık enerji patlaması sayesinde hedefleri vururken hızlı ilerlemek için özel teknikler kullanabilecekler. Bu özel yetenekler, Sorceress sınıfının diğer sınıflara oranla düşmanlarını alt etmesi için kolaylık sağlayacak.

Black Desert Mobile Güncelleme Yenilikleri Devam Ediyor

Black Desert evrenine gelen tüm güncellemeler birçok yeniliği kapsıyor. Yeni sınıf Sorceress güncellemesinin ardından oyuna Enchantment sistemi dahil olacak. Maceracılar artık oyuna dahil olan bu yeni sistem sayesinde silahlarını ve zırhlarını geliştirebilecekler. Enchantment tamamlandığında, saldırı noktaları, savunma noktaları ve hız gibi çeşitli oyun içi özellikler geliştirilecek.

Aynı zamanda Pearl Abyss, bu yıl Şubat ayından Mart ayına kadar gerçekleşecek olan ilk “Black Desert Mobile Dünya Şampiyonası – Ramoness!” etkinliğine ev sahipliği yapacak. Katılmak isteyenlerin ekip üyelerini belirledikten sonra 2 Şubat tarihine kadar bağlantı üzerinden paylaşım yapmaları gerekiyor. Daha sonraki turlara ilerleyen takımlar inciler ve özel unvanlar verilecek.

Bunada Göz At  Niçin Ses İzolasyonu Kullanmalıyız ?

Yeni Sorceress sınıfının tanıtım videosunu izlemek için linke tıklayabilirsiniz.
Black Desert Mobile hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL