YouTube Resim İçinde Resim Modu İphone Kullanıcılarına Geldi

YouTube Resim İçinde Resim Modu İphone Kullanıcılarına Geldi

Yazar: Emre IOS Mobil

YouTube‘un resim içinde resim modu iOS 14 güncellemesi ile birlikte iPhone kullanıcılarına geldi. Premium aboneliğiniz olmasa bile kullanabileceksiniz.

Geçtiğimiz aylar çoğu web sitesi YouTube’un resim içinde resim özelliğinin test edildiğini öne sürdü ve iOS cihazlara gelen yeni güncelleme ile birlikte bu özellik kullanılabilir oldu. Bu özelliği kullanabilmeniz için YouTube Premium üyelik almanız gerekiyordu. Ülkemizde Apple’ın da kendi iPhone kullanıcılarına Premium için yüzde 30 komisyon koymasından dolayı fiyat aylık 21,99 TL oluyor. Bu ücreti ödeyerek resim içinde resim modunu rahatlıkla kullanabilirsiniz fakat yeni gelen güncelleme ile birlikte bu parayı vermenize gerek kalmayacak.

Premium aboneliği olanlar uygulama içinden resim içinde resim modunu kullanabilirler fakat yeni güncelleme ile birlikte artık YouTube mobil sitesine girdiğiniz zaman da Premium aboneliğiniz olsun veya olmasın videoyu küçülterek istediğiniz gibi izleyebiliyorsunuz.

MacRumors‘a göre iPad’lerde bir süredir olmayan bu özellik iOS 14 güncellemesi ile birlikte tekrardan geliyor. En güzel yanlarından biri de bu özelliği Premium olmadan da kullanılabilmesi, herhangi bir videoyu açıp videonun arayüzünde yer alan küçük resim içinde resim simgesine dokunarak özelliği etkinleştirebilirsiniz. Sadece Safari’de çalışıyor gibi bir sınır da yok diğer tarayıcı uygulamalarında da çalışıyor.

Bunada Göz At  Brawl Stars Bilgisayara Nasıl Yüklenir?

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL