Ben Fero Kimdir?

Ben Fero Kimdir?

Yazar: Emre Kimdir ?

Ben Fero gerçek ismi nedir? Ünlü şarkıcı Ben Fero yeni klibiyle olay yarattı. Peki, Ben Fero kimdir, kaç yaşında, nereli? Demet Akalın ile çektiği klipten sonra Ben Fero kimdir sorusuna yanıt aranıyor. Son günlerin popüler isimlerinden birisi olan Ben Fero, Youtube ve Spotify listelerini sallıyor. Rap dünyasına bomba gibi bir giriş yapan Ben Fero, yine listeleri kasıp kavuran şarkısı Demet Akalın’a klip çekimi yaptı. İki ünlü ismin çektiği klip yalnızca 1 günde 5 milyona yakın görüntülenme aldı. Peki, Ben Fero kimdir? İşte, ünlü rapçi hakkında merak edilenler.

Ben Fero kimdir? Demet Akalın’la çektiği kliple olay yaratan rapçi Ben Fero, son yıllarda yakaladığı büyük çıkışla adından söz ettiriyor. Youtube ve Spotify’da milyonlarca takipçisi olan Ben Fero kimdir, kaç yaşında, nereli? Ben Fero gerçek ismi nedir? Ben Fero kısa süre önce çıkardığı Biladerim İçin ve 3,2,1 gibi şarkılarla rap dünyasına giriş yapmış, muhteşem tepkiler ardından özellikle Spotify gibi müzik mecralarında bir numaraya yerleşmişti. Demet Akalın isimli şarkısıyla da uzun süre konuşulan Ben Fero, Demet Akalın ile klipte oynayacağını kısa süre önce Instagram hesabı üzerinden açıklamıştı.

Bazı kaynaklarda İzmir, bazı kaynaklarda ise Almanya Bonn doğumlu olduğu belirtilmektedir.

Anne tarafından aslen Sivas, baba tarafından ise aslen Trabzon’ludur. Yaşantısını günümüzde İzmir’de sürdürmektedir.Kariyerinin ilk aşamalarında özel sektörde satış elemanı olarak iş yaşamını devam ettiren Ben Fero; rap müzik dünyasına kısa sürede popülerliğe ulaştı.

Rap müzik ile tanışmasını 2pac dinlemesine bağlayan sanatçı ayrıca NBA hayranı kimliği ile tanınmaktadır. Profesyonel olmasada amatör olarak basketbol da da iddialı olduğunu belirtmiştir.

Rap severler tarafından Mahallemiz Esmer şarkısı ile tanınmış ve ciddi bir çıkış yakalamıştır.

Bunada Göz At  Enes Batur Kimdir?

Ardından Kimlerdensin isimli şarkı ile başarıyı yakalamış, single çalışması “3 2 1 sonrasında ise Orman Kanunları adlı albüm ile müzik kariyerini sürdürmüştür.

“Mahallemiz Esmer”, “Kimlerdensin”, “3-2-1”, “Babafingo”, “Demet Akalın ve Biladerim İçin” gibi önemli parçaları seslendiren Ben Fero, bazı kliplerinde 26 milyonu aşan izlenme rakamlarına ulaştı.

Yine kendisi gibi rap müziğin önemli isimleri arasında gösterilen Ezhel’e olan yakınlığı ile biliniyor.

Sanatçının Orman Kanunları albümünde yer alan parçalar ise şöyle; 3 2 1, Diskotek, Mahallemiz Esmer, Babafingo, Yaylan, Kimlerdensin, Buldum, Demet Akalın, Motivasyon, Biladerim İçin.

 

 


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL