Hakkımızda

Bu Bir Oyun, 2017 yılında yayın hayatına başlamış ve tüm oyunseverlere oyunlarla alakalı içerikleri ulaştırmaya çalışmıştır. Okuyuculara sadece haber yayınlamıyoruz, eğlenceli testler hazırlayıp çözmelerini sağlıyoruz ve bedava steam kodu dağıtmaya çalışıyoruz. 7’den 70’e bütün oyunculara ulaşmak hedefimiz ve Türkiye’de sadece basın olarak kalmayıp oyun sektörünü daha da geliştirmeyi amaçlıyoruz. Sadece Türkiye’de değil Global olarak da oyun medyasında ismimizi duyurmak için elimizden geldiğince çalışıyoruz. Bu Bir Oyun gün geçtikçe büyümeye, gelişmeye devam ediyor.

Vizyonumuz

Bu Bir Oyun olarak yaklaşık olarak 3 senedir oyun haberleri üzerinden yayın hayatımıza devam ediyoruz. Kafamıza koyduğumuz Türkiye’nin lider oyun haberleri olma vizyonumuz ile yolumuza devam ediyoruz. Oyunculara internetten oyunlarla alakalı edinebilecek bütün bilgileri vermeye çalışıyoruz. 3 senedir devam eden bu projemiz yayın hayatının sonuna kadar en iyisi olma yolunda ilerleyecektir.

Misyonumuz

Bu Bir Oyun olarak 3 yıldır oyun haberleri üzerine yazılar yayınlıyoruz ve yüz binlerce kişiye bu yazdıklarımızı okuttuk. Okurlarımız arasında en çok edilen şeyler dağıttımız bedava steam kodlarıdır, bu sayede çoğu okurları kitlemize kattık ve tanınmamıza büyük bir vesile oldu.

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL