CS 1.6 Wall Hack Kodu

CS 1.6 Wall Hack Kodu

Yazar: Emre CSGO

Dünyanın en popüler FPS oyunları serisinden olan Counter Strike’ın 1.6 versiyonu halen birçok kişi tarafından oynanmakta. Bildiğiniz üzere CS 1.6’da topluluk sunucuları oldukça popüler ve neredeyse her oyuncu topluluk sunucularını kullanıyor. Topluluk sunucularında Wall Hack hilesi açıp milleti trolleyebilir misiniz? Bu yazımızda sizlere CSGO’da olduğu gibi CS 1.6’da Wall Hack var mı varsa CS 1.6 Wall Hack kodu nedir onu göstereceğiz.

CS 1.6 Wall Hack Kodu

Eğer CS:GO oynuyorsanız biliyorsunuzdur ki CS GO Wall Hack kodu bulunuyor ve bu kodu kendi kurduğunuz sunucularda kullanabilirsiniz, kullanmak içinde sunucunun hilelerini açmanız gerekiyor. Aynı şey CS 1.6’da bulunmuyor eğer CS 1.6’da Wall Hack yapmak isterseniz direk bütün her şeyde geçerli hile indirmeniz gerekiyor. İnternet üzerinden herhangi bir hile programını indirmenizi önermiyoruz, her ne kadar işe yarıyor olsada bilgisayarınıza virüs girme ihtimali yüksektir bu yüzden hilesiz oynamaya devam etmeniz en iyisidir.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CS 1.6 Silahı Sağ Ele Alma | Sol Ele Alma

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL