CS:GO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Kodu

Yazar: Emre CSGO Rehber

Hepimiz bir kerede olsa CS:GO adlı oyunu duymuşuzdur. Peki nedir bu CS:GO önce oyundan bahsedelim sonra CS GO wall hack kodu nasıl yapılır anlatalım.

CS:GO Nedir ?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. CS:GO Rütbeleri, artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Wall hack Nedir ?

Wall hack, oynadığımız oyunun bir hilesidir. Wall hack, diğer oyuncuları duvar gibi arkasını göremediğimiz nesnelerin arkasındaki oyuncuları görmemizi sağlayan bir hiledir.

CS:GO Wall hack Kodu Nasıl Yapılır

CS:GO hepimiz oynuyoruz ve eğleniyoruz. Arkadaşlarımızla 1vs1 maçları yapmayı seviyoruz. Peki hile indirmeden CSGO Wall hack kodu açabildiğinizi biliyor muydunuz ?. Bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek Wall hack açıp, arkadaşlarınızı şaka yapabilirsiniz.

Bunada Göz At  CS 1.6 Sekmeme Kodları

1. Adımımız oyun konsolunu açmak.

2. Adımımız konsola sv_cheats 1 yazmamız gerekiyor.

3. Adımımız konsola “r_drawothermodels 2″ yazmamız gerekiyor. Ve hilemiz açılmış bulunmaktadır.

Ama Unutmayın bunu rekabetçi ve benzeri sunucularda amazsınız !

Sadece arkadaşlarımızla açtığımız sunucularda açabilirsiniz.

Hile’i kapatmak için konsola girip “r_drawothermodels 1″ yazmanız yeterli olacaktır.

Evet bugün sizlere CS:GO Wall hack kodu nasıl açılır öğrenmiş olduk. Hepinize şimdiden iyi eğlenceler.


Yorumlar

  • MR

    MÜQ

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL