CSGO Sınırsız Mermi Kodu

CSGO Sınırsız Mermi Kodu

Yazar: Emre CSGO

Arkadaşlarınızla CSGO oynarken merminizin bitmesinden sıkıldınız mı, sınırsız bir şekilde oraya buraya sıkmak istiyorsanız bu yazımızda sizlere CSGO sınırsız mermi kodu ile alakalı bilgiler vereceğiz. Aşağıda vereceğimiz kodu yazdıktan sonra artık istediğiniz kadar mermi sıkabilirsiniz hiçbir şekilde bitmeyecektir, tabii ki rekabetçi modunda böyle bir şey işe yaramıyor sadece botlarla ve arkadaşlarınızla girdiğiniz sunucularda hile aktifse işe yarar. Gelin bakalım sınırsız mermi kodunu nasıl aktif edeceksiniz bu arada CSGO kan silme kodu merak ediyorsanız o yazımıza da göz atabilirsiniz.

CSGO Server Hilelerini Aktif Etme

İlk önce kodu yazmamız için yapmamız gereken bir şey var oda sunucunun hilelerini açmamız, peki nasıl açacağız? Çok kolay bir şekilde konsolu açıyoruz ve “sv_cheats 1” yazıyoruz daha sonrasında sunucuya restart çekerek aşağıdaki sınırsız mermi kodunu yazıyoruz.

CSGO Sınırsız Mermi Kodu

Yukarıda ki ilk aşamayı tamamladıktan sonra sıra geldi sınırsız mermi hilemizi yazmaya. Olay çok basit, tekrardan konsolu açıyoruz ve “sm_cvar sv_infinite_ammo 1” kodunu yazıyoruz ve artık oyunda sınırsız merminiz var. Kapatmak isterseniz de sadece 1 olan yeri 0 yapıyoruz yani “sm_cvar sv_infinite_ammo 0” olarak tekrardan konsola yazıyoruz, bu kadar.

CS:GO Nedir?

CS:GO, Yani açılımı ile Counter Strike Global Offensive (CS Küresel Saldırı). 2012’de çıkan bir FPS oyunudur. Oyunu yaratan ve sunan Valve’dır ve oyunu satın almamız için Steam platformundan ücretsiz şekilde indirebilirsiniz. Oyun ilk başlarda Half-Life modu olarak çıkmıştı. Herkes modu indirmeye başlayınca bunu gören Valve, CS’nin haklarını satın aldı. CS adıyla çıkan son sürüm 1.6 olmuştur. Ondan sonra ise CS:S (CS:Source) geldi.Source motoruyla bambaşka bir boyut olan oyun pek sevilmedi. Ondan sonra bunu gören Valve, CSoyunundan tüm ümidi kesmişti. Taki son hamlesini yapana kadar. CS ekibi birleşerek tekrardan bir oyun yapmaya başladılar. Ve şimdi bilgisayar başından kalkamadığımız CS:GO oyununu oluşturdular. Oyun ilk çıktığında çok sevilmedi. Ondan sonra bunu düşünen Valvebir hamle daha yaptı. Topluluk Pazarı, oyuncular belirli bir ücret verip kasa açarak değerli silah desenleri çıkarmaya başladılar ve CS:GO oyunu bir anda patlak verdi. Ama eksik bir şey vardı oyuncular oyunu oynadıklarında karşıdaki adam çok güçlü olabiliyordu ve siz oynayan oyuncu pek de güçlü olamıyordunuz. Bunun üzerine kafa yoran Valvebir çözüm yolu buldu. Artık oyuncular kendi deneyimlerinde oyuncular ile oynaya biliyorlardı. Ve CS:GO artık günümüzde çok oynanan oyunlar arasına girmeye başladı.

Bunada Göz At  CSGO Bet Siteleri - Bedava İtem Veren Siteler

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL