E3 2021 Tarihi Açıklandı!

E3 2021 Tarihi Açıklandı!

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Bildiğiniz gibi 2020 yılında gerçekleşecek olan E3 oyun fuarı COVID-19/koronavirüs nedeniyle iptal edilmişti. İptal edildikten bir süre sonra 2021 yılındaki fuar tarihlerini açıkladılar.

Eğlence Yazılımları Derneği, E3 2020‘nin iptalini ve IGN’nin Summer of Gaming etkinliğini duyurmasının ardından 2021’de “yeniden tasarlanan” E3 için tarihleri resmi olarak açıkladı. Fuar 15 Haziran – 17 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

2020 yılında gerçekleşecek olan fuar, COVID-19/koronavirüs ve her yıl E3’ün düzenlendiği Los Angeles ve California da dahil çeşitli eyalet hükümetlerinin vermiş olduğu kararla 11 Mart’ta resmen iptal edilmişti.

ESA, Nisan ayı başından itibaren daha fazla ayrıntı vermese de, çevrimiçi bir etkinlik olasılığını düşündüğünü de daha önceden açıklamıştı.

15-17 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek olan “Summer of Gaming” etkinliğinde; 2K, Square Enix, SEGA, Bandai Namco, Amazon, Google Stadia, Twitter, Devolver Digital, THQ Nordic ve daha fazla stüdyolardan geliştiricilere haber verilecek.

Güncel haberlerden haberdar olabilmek için sitemizi takipte kalın.

Bunada Göz At  PUBG 3 Ekim Güncelleme Notları

Yorumlar

  • Aytug

    Yazı çok güzel olmuş

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL