Epic Games Şirketinin Bir Sonraki Oyunu Sızdırılmış Olabilir

Epic Games Şirketinin Bir Sonraki Oyunu Sızdırılmış Olabilir

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Bir hafta kadar önce, Reddit‘te 11 Haziran‘a kadar sürecek olan ve Epic Games tarafından ücretsiz verilecek dört oyunun resimleri paylaşılmıştı. Birincisi bir süre önce ücretsiz şekilde dağıtılan Grand Theft Auto 5 oyunu idi. Geriye kalan 3 oyun bir trol kişi tarafından yapılan tahminler de olabilirdi. Çünkü bunun sonucunda birçok sızıntı yapan insan da ortaya çıktı.

Ancak listede gösterilen oyun Civilization 6 idi ve bu oyunda yakın zamanda Epic Games tarafından ücretsiz olarak dağıtılmıştı.

Epic Games Şirketinin Son Oyunu Ark: Survival Evolved

Bu görüntüdeki bir sonraki oyun ise Borderlands 2 ve The Pre-Sequel‘i içeren bir paket olan Borderlands: The Handsome Collection ayrıca bu iki oyunun bütün DLC’leri dağıtılacak. Eğer doğruysa bu oldukça tatlı bir hediye olacaktır. Borderlands oyununun en sevilen oyunu 2. oyunudur. Listedeki son oyun ise Ark: Survival Evolved olarak gözüküyor.

İsterseniz biraz Ark: Survival Evolved oyunu hakkında bilgiler verelim. Oyun Studio Wildcard, Instict Games, Efecto Studios ve Virtual Basement işbirliğiyle geliştirilen bir aksiyon-macera hayatta kalma oyunudur. 2017 yılının Ağustos ayında Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One, MacOS ve Linux için yayınlanmıştır.

Ark: Survival Evolved Nedir?

Oyunda oyuncular, dinozorlarla kaplı ıssız bir adada dinozorlar, tarih öncesi hayvanlar, değişken hava olayları ve potansiyel bir düşman olan gerçek oyunculara karşı hayatta kalmak zorundadır.

Ark: Survival Evolved Yapısı

Oyun hem birinci şahıs hem de üçüncü şahıs bakış açısından oynanabilmektedir ve oyunun serbest dünyasında yürüyerek veya bir tarih öncesi hayvan kullanarak dolaşılabilmektedir. Oyunun hem tek oyunculu hem de çok oyunculu seçenekleri bulunmaktadır. Oyunun geliştirilmesine 2014 yılında başlanmıştır.

Bunada Göz At  GTA San Andreas Hileleri

Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL