Heavy Metal Machines’de “Bellic Storm” sezonu ve ikinci Metal Ligi başlıyor!

Yazar: Emre Genel

Tamamen ücretsiz oynanabilen, hızlı tempolu ‘Araba Savaş MOBA oyunu Heavy Metal Machines’, geçtiğimiz aylarda espor yatırımlarıyla oyuncularını bir araya getirdi. “Bellic Storm” adıyla başlayacak yeni sezon “Peacemaker” isimli yepyeni kahramanı ile birlikte Mayıs ayında yayınlacak. Metal Pass sezonu ise Nisan ayının 24’ünde başladı. ESL Play, Zoomorphs, GINX TV, Metal Pass ve daha fazlası yeni sezonda Heavy Metal Machines’de oyuncuları bekliyor.

Metal Pass’ın son sezonunun playoffları, ESL tarafından ESL Play üzerinden yapıldı. Oldukça çekişmeli maçlara sahne olan playoffların sonunda finale çıkan iki takım belirlendi.  Final maçı, 26 Nisan Cuma günü Londra saatine göre 21.00’de, İstanbul saatine göre saat 23.00’de yayınlanacak.  Final maçı ayrıca, yapılan anlaşma ile GINX TV tarafından canlı yayınla verilecek. Espor takipçilerinin yakından tanıdığı kanal, tüm espor turnuva ve organizasyonları için bir buluşma noktası. Heavy Metal Machines yönetimi de oyuncularına bu heyecanlı finali, GINX TV tarafından verilmesi için anlaşmaya vardı. 26 Nisan 2019’da yapılacak bu muhteşem finali kaçırmayın!

HeavyMetalMachines2

Yeni güncellemeleri ses getirecek!

Metal Pass’ın yeni sezonu 24 Nisan 2019’da başladı. Metal Pass sezonunun yenisi “Bellic Storm” olarak bilinecek ve yepyeni bir karakter daha savaş alanlarına katılacak. Diğer karakterlerin aksine yanında iki Alman kurt köpeği ile savaş tankında yarışacak olan yeni karakterimiz bir PUG. Yeni sezonun en önemli güncellemelerinden biri de Zoomorphs yarışı. Metal City’nin kapılarını yıkıp geçen Zoomorphs, Heavy Metal Machines hikayesinin yeni bir bölümünü de açmış oluyor. Yeni sezonda yarışacak pilotları, yepyeni portreler, video efektleri, spreyler ve kostümler olmak üzere 90’dan fazla ödül bekliyor!

Heavy Metal Machines, ikinci Metal Ligi’ne hazırlanıyor

Espora yaptığı yatırımlarla oyuncularını bir arada tutan ve rekabeti artıran Heavy Metal Machines, ikinci Metal Ligi’nin hazırlıklarına başladı. Metal Ligi’ne katılımlar tüm takımlara açık olacak. Pazarlama ve Yayın Müdürü Tatiana Moreira, “Metal Ligi’nin ikinci sezonunu başlatmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Heavy Metal Machines, rekabetin ve yarışın iç içe olduğu, nakit ödülleri ve oyun içi hediyeleriyle başarının ödüllendirildiği, son dönemin en popüler espor oyunların biri oldu. Yaptığımız içeriklerin oyuncular tarafından ilgi gördüğünü bilmek bizim için en büyük mutluluk diyebiliriz. Oyuncularımızdan gelen talepler doğrultusunda oluşturulan espor içerikleri artarak devam edecek. Tüm oyuncuları ve takımlarımızı Metal Ligi’nin ikinci sezonuna katılmaya ve gerçek para ödüllerine ulaşmaya davet ediyoruz” dedi.

Bunada Göz At  Yeni Kahraman ‘Lahn’ Artık Shadow Arena’da! 

Metal Ligi, 25 Mayıs 2019’dan itibaren her Cumartesi rekabetçi sıralamaların olacağı haftalık bir turnuva olarak düzenlenecek.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL