Inside Xbox Yeni Nesil Oyun Fragmanları

Inside Xbox Yeni Nesil Oyun Fragmanları

Yazar: Emre Oyun Haberleri

Xbox, üçüncü taraf geliştiricilerden Xbox Series X’e gelen 13 yeni oyunu gösterdi. Hepsini aşağıda görebilirsiniz.

Dün bir Inside Xbox yayını sırasında hepsi Xbox Series X için optimize edilmiş olan bir dizi oyun gördük. 4K çözünürlükler ve hızlı yükleme süreleri gibi Series X özelliklerinden yararlanmak için özel olarak geliştirildiler.

13 oyunun 10’u Smart Delivery özelliği olarak onaylandı. Bu da Xbox One’da satın alınabileceği anlamına geliyor. Yeni konsolu daha sonra satın alırsanız Xbox Series X’de ücretsiz yükseltmenize izin verecektir. Her birini aşağıdaki listemizde listeledik.

Assassin’s Creed Valhalla

Ubisoft’un kuşatma savaşı, Odin’i temsil edebilecek bir kuzgun ve çok daha fazlası olmak üzere tarihi aksiyon-gizlilik serisinde bir sonraki oyun için çekimlerde ilk bakışımızı yaptık.

Smart Delivery Etkin.

Bright Memory Infinite

Bright Memory, daha geniş bir oyunun ilk bölümü olarak hazırlanan Steam’de zaten mevcut olarak yayınlanan FPS ve aksiyon savaş oyunlarının bir melezidir. Bright Memory Infinite gizemli bir fütüristik dünyada geleneksel çekimleri yakın dövüş savaşlarıyla birleştiren bir oyundur. Ayrıca çılgın bir DeLorean’a benzeyen bir araba da kullanabilirsiniz. Şaşırtıcı olarak oyun tek bir kişi tarafından geliştirildi.

Call of The Sea

1930’larda geçen birinci şahıs macera oyunu Call of the Sea oyuncuları kayıp kocasını bulmak için Güney Pasifik adasını keşfeden Norah’ın adımlarını atacak.

Smart Delivery etkin.

Chorus

Chorus, türün her zamanki hava akrobasi ve hassas çekim karışımına hikaye ekleyerek fark yaratan bir uzay savaş nişancı oyunudur. Perili Nara’yı canlandırıyor, cana yakın yıldız avcısı Forsaken’i onu yaratan kültü yok etmek için yolculuğa çıkıyorsunuz. Chorus 2021 yılında gelecek.

Smart Delivery etkin.

Dirt 5

Yarış oyunları olmadan hiçbir konsol lansmanı tamamlanamaz ve Codemasters mükemmel ralli sürüş serisinin bir sonraki oyununda yeni özellikler ve yeni bir yaklaşım vaat ediyor. Beklenmedik bir gelişme de Troy Baker ve Nolan North oyunun hikayesinde anahtar karakterler olarak vokal yeteneklerini oyuna katacaklar.

Bunada Göz At  Monster Hunter: World Sistem Gereksinimleri

Smart Delivery etkin.

Madden NFL 21

EA’nın ilk yeni nesil spor oyunu Madden 21 futbolu yeni konsollara ışıltılı bir yeni formda getiriyor.

Smart Delivery etkin.

Scarlet Nexus

Anime ile aşılanmış bir aksiyon oyunu, psikokinetik Yuito Sumeragi olarak oynayacaksınız. Fütüristik New Himuka şehrini keşfedeceksiniz çünkü teknoloji ve psişik yetenekler savaş için kullanılıyor.

Smart Delivery etkin.

Scorn

Birinci şahıs bir korku macerası olan Scorn sizi korkutucu dünyasına davet ediyor. Kendi hikayelerine sahip olan H.R. Giger benzeri estetikle doğrusal olmayan bir yolculuğa çıkarmayı hedefliyor.

Second Extinction

Avalanche’nin bir oyunu olan Second Extinction Dünya’yı ele geçiren mutant dinozorların kitlesel ordularını imha edeceğimiz bir FPS oyunu olacaktır.

Smart Delivery etkin.

The Ascent

Bir cyberpunk Diablo düşünün ve Ascent yolunda bir yerdesiniz. Tek başınıza ya da Co-op oynanabilen bu aksiyon-RPG oyunu iktidardaki mega şirketlerin çöktüğü ve sonrasında kaos bıraktığı fütüristik bir distopide gerçekleşir.

Smart Delivery etkin.

The Medium

Bloober ekibi yıllardır psikolojik korku konusunda uzmanlaşmıştır. Ancak The Medium, Polonyalı stüdyo için ileriye doğru bir adım daha atıyor. Titular ortamı oynayarak terk edilmiş oteldeki bir trajediyi araştırırken hem gerçek hem de ruh dünyalarını göreceksiniz. Heyecan verici bir şekilde bu iki dünya, biri Bloober Team’in Arkadiusz Reikowski ve diğeri Silent Hill’den Akira Yamaoka tarafından olmak üzere ayrı müziklerle geliyor.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2

Kült klasik RPG’nin devamı, sizi savaşan birkaç vampir klanından birine katılmayı seçtiğiniz için yeraltı dünyasını veya Seattle’ye götürür.

Smart Delivery etkin.

Yakuza: Like a Dragon

7. ana başlıklı Yakuza oyunu bazı büyük değişiklikler yapıyor. Sadece sıra tabanlı RPG benzeri dövüşe geçiyor. Ayrıca Xbox’a önceki serilerden çok daha erken geliyor. Şimdi ise yeni nesil bir oyun olacak.

Bunada Göz At  Cyberpunk 2077 Genitallerinizi Özelleştirmenize İzin Verecek

Smart Delivery etkin.


Yorum yaz

BEN KİMİM?
Emre Rothzerg

Ben Emre. Yıllardır hobi olarak oyun oynuyorum. Bu blogu sizlerle tecrübelerimi paylaşmak için açtım.

TAKİP EDİN:
İLETİŞİM:
[email protected]
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL